14.06.2017 року в приміщені Маразліївського будинку культури, спеціалістами  Білгород – Дністровського міськрайонного центру зайнятості,  проводився семінар – навчання з громадянами, які бажають займатися підприємницькою діяльністю  та яким за можливості буде надаватися фінансова підтримка. Відвідали семінар – навчання працівники Маразліївської сільської ради, представники Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, представники бюджетних організацій, які дізналися багато цікавої та корисної інформації з організації оплати праці, легалізації робочих місць та про основні напрямки нової пенсійної реформи. Всі присутні, в ході діалогу,  задавали запитання спеціалістам центру зайнятості та після навчання ознайомилися з роздатковим матеріалом  (буклетами та брошурами) Білгород – Дністровського міськрайонного центру зайнятості.