На території Маразліївської сільської ради, місцевою владою, продовжуються здійснюватись заходи з благоустрою населених пунктів громади. Так в с. Долинівка біля будівлі дитячого садочка «Казка», який після проведених ремонтних робіт стане Долинівським НВК І ступеня, облаштовується дитячий майданчик. З підручних матеріалів змайстровані лавки, зі скатів від машин зроблена огорожа, встановлюються дитячі гойдалки та гірки, робота триває. Для більш зручнішого очікування шкільного та рейсового автобусів облаштовуються зупинки, які закуплено за кошти з місцевого бюджету.
Біля Широківського НВК І – ІІІ ступеня, Церкви та в парку с. Широке здійснюється викос та вивіз бур’яну. Здійснюються заходи, щодо розширення паркової території та облаштовуються клумби для яких вже зроблені бордюри. В с. Маразліївка ведеться активна робота з ремонту доріг та розчистки вулиць від бур’яну. Місцевою владою закуплено відсів щебеню та доставлено його на вулиці, які потребують капітального ремонту. Продовжується і укладка нового водогону в с. Широке, Великомар’янівка та Долинівка. Крім того, розпочато ремонтні роботи біля Кірхи с. Долинівка, яка найближчим часом стане центром німецької культури в Маразліївській сільській раді.