Роз’яснення

• Хто може скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням

• Особи, які не можуть скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням

• Об’єкти одноразового (спеціального) добровільного декларування

• Об’єкти, які не підпадають під одноразове (спеціальне) добровільне декларування

• База для нарахування збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування

• Ставки збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування

• Строки сплати збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування

Запитання-відповіді

• Декларування фізичною особою зарплати в «конверті» несе великий ризик для підприємств, на яких працювала (працює) така людина. Які гарантії, що декларування не призведе до тотальних перевірок підприємств?

• Яка ставка збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування застосовується щодо номінальної вартості державних облігацій України з терміном обігу більше ніж 365 днів без права дострокового погашення, придбаних ФО після 01.09.2021 за рахунок грошових коштів, з яких не сплачено податки, та розміщених у закордонних фінансових установах?

• Чи підлягають поверненню суми сплаченого збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування, якщо декларація визнана не прийнятою з причин неповної сплати?

• Як задекларувати спадщину, яку отримано від батьків в Росії в 2001 році?

• Який алгоритм дій подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації через вебпортал ДПС?

• На яку адресу декларанта одноразової (спеціальної) добровільної декларації контролюючим органом направляється запит щодо надання ним пояснень та підтверджуючих документів?

• Чи має право ФО – декларант відобразити у одноразовій (спеціальній) добровільній декларації наявність криптовалюти?

• Чи підлягають поверненню суми сплаченого одноразового збору, якщо декларація визнана не прийнятою з причин неповної сплати?

• Чи може ФО, яка має у власності активи, що розміщенні за межами території України, надати документи, які є обов’язковими при поданні одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларація), наступного дня після подання такої Декларації?

• Чи має право фізична особа задекларувати активи, право власності на які набуто нею до завершення кампанії одноразового (спеціального) добровільного декларування, але після 01 січня 2021 року, за рахунок коштів з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки станом на 01.01.2021?

• Яким чином та за якими реквізитами бюджетного рахунку сплатити суму збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування?

• Чи зобов’язаний декларант здійснювати переклад документів, які надаються ним одночасно з поданням одноразової (спеціальної) добровільної декларації, у разі якщо об’єкти декларування знаходяться за межами України?

Возможно, это изображение (текст)