Бізнес без бар'єрів

Дата: 14.01.2022 08:33

За час пандемії не лише в Україні, але і в усьому світі бізнес, усвідомлюючи важливість соціальної відповідальності, ставав агентом змін – розширював програми підтримки та розвивав безбар’єрність.

Надихнувшись ініціативою першої леді Олена Зеленська «Без бар’єрів», у листопаді 2020 року десятка великих українських та міжнародних компаній об’єдналися у спільноту «Бізнес без бар'єрів». У цьому числі УкрпоштаОщадбанкУкрзалізниця - UkrzaliznytsiaАшан1+1 mediaДТЕКSOCAR Energy UkraineWork.uaАТБ-МаркетДанон Україна.

Торік у жовтні до спільноти долучилися ще 11 бізнесів, підписавши декларацію про втілення та поширення принципів безбар’єрності. Серед них – компанія VisaПУМБFairmont Grand Hotel Kyiv та RivieraHouseПриватБанкMcDonald'sCoca-Cola UkraineФокстротEPAM UkraineYakabooСільпо та Asters.

Об’єднавшись у спільноту, бізнес став драйвером змін, які наближають нас до нової суспільної норми – безбар’єрності.

#УкраїнаБезБарєрів #БізнесБезБарєрів #безбарєрність #barrierfree #bezbariernist