перша щотижнева апаратна нарада  в 2022 році під головуванням очільника району Василя Самокиша за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів ЦОВВ

Під час   обговорення порядку денного наради  голова РДА  Василь Самокиш наголосив про необхідність продовження  інформаційно – роз’яснювальної  кампанії  медичними працівниками, посадовими особами органів державної влади та  місцевого самоврядування серед населення району  щодо вакцинації  від COVID-19.

Також підкреслив на важливості посилення  роботи відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації щодо моніторингу забезпечення паливними ресурсами в розрізі кожної сільської, селищної та міської ради району об’єктів соціальної та бюджетної сфери, а саме особливу увагу звернути на заклади освіти, з метою недопущення припинення освітнього процесу  в закладах освіти через відсутність паливних ресурсів.

Відділу з питань залучення інвестицій та туризму  райдержадміністрації продовжити роботу щодо залучення інвестицій для розбудови та покращення туристично - рекреаційного потенціалу, інфраструктури, агропромислового  комплексу, соціальної сфери Білгород - Дністровського району.

Очільник району акцентував увагу керівництва  Білгород – Дністровського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області щодо   продовження  співпраці із керівниками  управлінь та відділів освіти при сільських, селищних, міських радах, закладів освіти територіальних громад з питань впровадження системи НАССР в закладах загальної середньої освіти та  закладах дошкільної освіти  району, відповідно до  норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення і відпочинку, затверджених  постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 р. № 305.

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Всі права захищено.

Підтримка КП "Обласний інформаційно-аналітичний центр" © 2012 р.

тел.: (048) 7189539, (0482) 429820