СКАУТИ ОДЕЩИНИ ПЕРЕДАЛИ «СВІТЛО МИРУ» ДЕПУТАТАМ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Сьогодні, 17 грудня, представники скаутської організації, перед початком роботи сесії Одеської обласної ради, участь в якій бере голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький, принесли до сесійної зали облради благодатний Вифлеємський вогонь та передали його голові Одеської обласної ради Григорію Діденку.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/2-30.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/3-29.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/4-25.jpg)
«За традицією, наприкінці року українські скаути передають Вифлеємський вогонь до різних куточків України. Приносять його в церкви, лікарні, у державні установи. Передають своїм друзям та рідним. Останні кілька років передають вогонь і українським воїнам, які захищають незалежність та територіальну цілісність нашої держави на сході України. Отримуючи і передаючи цей вогонь, потрібно пам’ятати, що він є символом добра, миру, злагоди, любові до людей. Тож нехай Вифлеємський вогонь надихає всіх вас, шановні депутати, на мудрі рішення, добрі справи і дарує Різдвяну радість», – сказали представники скаутської організації.
Поширення Вифлеємського вогню — міжнародна щорічна скаутська акція до святкування Різдва Христового. Ідея акції полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Передачу «світла миру з Вифлеєму» започаткували у 1973 році австрійські благодійники. Згодом її підтримали скаутські організації з різних країн. Зі священної землі вогник передають до Відня – звідти він починає мандрувати світом.