На Одещині в рамках "Великого будівництва" будують яскраві, комфортні, сучасні дитячі садочки

Дата: 29.10.2021 10:46

Програма «Велике будівництво» допомагає модернізувати інфраструктуру в Україні та створює додаткові робочі місця (на цей час це майже 200 тисяч робочих місць).

Президент України Володимир Зеленський переконаний, що це вкрай важливо для держави, особливо в період пандемії коронавірусу.

Підтримує його і голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, який зазначає, що «Велике Будівництво» в Одеській області поступово охоплює усі сфери.

Ця програма Президента змінює підходи, адже її основне завдання – завершувати об’єкти і вводити їх якісно в експлуатацію, а не залишати після себе довгобуди. Приклад тому – будівництво сучасних модернізованих дитячих садочків в районах області.

Комфортні та доступні умови для дошкільного навчання та виховання найменших мешканців громади – в пріоритеті керівництва Одеської ОДА.

В рамках «Великого Будівництва»  триває реконструкція дитячого садка «Сонечко» в селі Іллінка Одеського району.