Заберіть у мене все, чим я володію,

але залиште мені мою мову,

і скоро я знайду все, що мав

Даніель Уебстер

 

22.09.2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела тренінг комунікативних навичок.

Метою заходу було набуття досвіду та відпрацювання навичок встановлення і підтримки конструктивного міжособистого спілкування.

В процесі тренінгу спеціаліст ознайомила учасників з моделями ефективної комунікації, прикладами ефективного діалогу та поширеними помилками його проведення. Також безробітні мали можливість проаналізували поняття довіри в комунікації – як вона виникає, що потрібно для її встановлення і підтримки. Присутні активно брали участь у дискусіях, індивідуальній роботі та самодіагностиці за допомогою методик: «Чи уважний ви співрозмовник?», «Чи властиві вам конфліктогени спілкування» 

На прикінці семінару фахівець надала практичні рекомендації з проходження співбесіди для потенційних працівників та підвела підсумки тренінгу.

Сподіваємось, що подібні заходи допоможуть безробітним бути впевненішими і наполегливішими у пошуках бажаної роботи, що в майбутньому призведе до професійних успіхів.


Фото без описуФото без опису