Нещасні випадки, травми та хвороби можуть трапитися з нами раптово і в будь-якому місці. Тому, оперативність надання допомоги часто залежить від людей, що знаходяться поряд з постраждалим (члени сім’ї, колеги, перехожі), особливо якщо вони володіють навичками надання першої допомоги. Перша допомога - це комплекс необхідних заходів, спрямованих на збереження життя та здоров’я постраждалого до моменту надання кваліфікованої медичної допомоги.

7 вересня 2021 року згідно плану соціально-виховної роботи із суб’єктами пробації та в рамках проведення Тижня здоров’я, в Білгород-Дністровському районному відділі відбулася зустріч із Оленою Просєковою, медичною сестрою Білгород-Дністровського медичного фахового коледжу, яка провела для суб’єктів пробації лекцію «Надання першої до медичної допомоги».

В ході заходу учасників ознайомили з основними принципами та правилами надання медичної допомоги при ушкодженнях різного типуу невідкладних ситуаціях, постраждалим від опіків, переохолодження, утоплення. Олена Просєкова провела відповідний інструктаж та наглядно показала як саме накладати пов’язки при отриманні різних травм.

 

 Фото без описуФото без опису