Збереження та захист традиційних сімейних цінностей - невід'ємна складова та передумова соціального процвітання.

Сім'я, як "первинна клітинка суспільства", має найбільший вплив на психологічне, а часто і фізичне здоров'я, щастя та благополуччя її членів, виховання дітей, які у сім'ї отримують перші і найстійкіші уявлення про всі аспекти приватного та суспільного життя, моральні цінності, моделі поведінки, тощо.

6 липня 2021 року для осіб, що перебувають на обліку в Білгород-Дністровському міськрайонному відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області та їх членів сім’ї, психологом відділу Оленою Чумак було проведено тренінгове заняття на тему «Сімейні цінності».

У ході зустрічі учасники висловлювали свої думки про сім’юта розуміння її значення, ділилися власними прикладами родинних відносин, особистісних стосунків та власними обов’язками у сім’ї. Також обговоренні питання ефективного спілкування взаємовідносин шляхом аналізу проблем у родинах та проаналізовано фактори які позитивно впливають на зміцнення сімейних взаємин.

 По закінченню заходу йому було продемонстровано соціальний відеоролик «Три секрети щасливої родини» притча про щастя та відеокліп «Сім’я» гурту «Ноїв ковчег» про сімейні цінності.Фото без описуФото без опису