Досить часто у громадян виникають труднощі щодо зняття з реєстрації у власному будинку чи квартирі особи, яка не є власником, не проживає протягом певного часу і добровільно звернутись у відділ державної реєстрації для зняття з реєстрації місця проживання не бажає. В такому разі вирішити дану проблему і визнати особу такою, що втратила право на користування житловим приміщенням можливо за рішенням суду.

         Так, з метою підвищення правової обізнаності громадян, 13.07.2021 року начальником Білгород-Дністровського відділу бюро правової допомоги Оленою Боян для підоблікових осіб Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи "Центр пробації" в Одеській області було проведено інформаційний захід на тему «Втрата права користування житловим приміщенням».

         Під час заходу Олена Боян ознайомила присутніх  із поннятям та підставами визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, з нормативною базою, яка регулює дане питання. Розповіла про порядок розгляду справ та наслідки визнання особи такою,  що втратила право користування житловим приміщенням.

Також вона роз’яснила порядок доступу до вторинної правової допомоги та категорії осіб, які відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» мають право на отримання безкоштовного адвоката за рахунок держави.

Наприкінці заходу учасникам було роздано інформаційні буклети, а також усі бажаючі могли отримати консультацію з правових питаньФото без описуФото без опису