Всі наші мрії стануть можливими, якщо ми будемо мати сміливість слідувати за ними до кінця

                                         Уолт Дісней.

 

 

У кожної людини є свої цілі, яких він згодом бажає досягти. Один хоче зайнятися спортом і привести своє тіло в порядок, інший бачить сенс в успішному бізнесі, який забезпечить добробут, третій прагне отримати права на водіння автомобіля .... У кожного цілі різні, але далеко не у всіх виходитьїх реалізувати змінівши своє життя на краще. Так у чому ж справа?

Деякі вважають, що перешкодою є брак часу або відсутність сили волі. Ці чинники - лише мала частка істиною причини, по якій багато хто не здатні взяти все в свої руки. У них просто відсутня мотивація до життя, до чогось нового. А адже саме вона допомагає йти вперед, назустріч своїй уілі і дає поштовх навіть в ті моменти, коли сили і енергія закінчується. Тільки вона здатна постійно говорити: «Дій!», Не залишаючи жодного шансу для провалу.

1 липня 2021 року психологом Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області Оленою Чумак для під облікових був проведений тренінг на тему « Роль мотивації в житті людини» .

В ході тренінгу визначали головні фактори, які впливають на мотивацію людини, її внутрішні та зовнішні чинники. При виконанні практичних вправ вчилися визначали свої сильні та слабкі сторони, намагалися надати відповіді на питання «Що для мене важливо?», «Чи моє це рішення?», «Як та яким чином зможу досягнути дану ціль?». За допомогою арт-технік аналізували та визначали джерело енергії, яке позитивно та конструктивно впливає на мотивацію та досягнення цілей.   Розширили знання щодо способів саморегуляції.

Учасники активно приймали участь в запропонованих вправах, дискусіях та обговореннях, ділилися власним досвідом та успіхами в досягненні поставлених цілей.