Фото без опису

                                                                           УКРАЇНА

                                                           Маразліївська сільська рада

                                          Білгород-Дністровський район Одеська область

 

                                                                     Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці України Костенко Марії Родіонівні для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) площею: 0,25 га в с. Маразліївка, вул. Шкільна, 208, Білгород-Дністровського району,  Одеської області.

          Керуючись ст.26 Закону України «Про   місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 40, 78, 81, 118, 121,125,186,  Земельного Кодексу України, розглянувши заяву гр. Костенко М. Р. щодо надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка)  в с. Маразліївка,  вул. Шкільна, 208, Білгород-Дністровського району,  Одеської області, Маразліївська сільська рада

ВИРІШИЛА:

        1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці України Костенко Марії Родіонівні для будівництва і обслуговування  житлового будинку,  господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею: 0,25 га кадастровий номер: 5120888200:02:003:0125, яка розташована за адресою: с. Маразліївка,  вул. Шкільна, 208,  Білгород-Дністровського району, Одеської області.

          2. Передати громадянці України Костенко Марії Родіонівні безоплатно у власність земельну ділянку загальною площею: 0,25 га, кадастровий номер: 5120888200:02:003:0125 цільове призначення 02.01., для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка знаходиться за адресою: с. Маразліївка, вул. Шкільна, 208, Білгород-Дністровського району Одеської області.

          3. Право власності на земельну ділянку виникає з моменту державної реєстрації цього права (стаття 125 Земельного кодексу України).

         4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії Писарогло І. В.).

      Маразліївський    сільський  голова                                                                   В.О. Топор

 

        с.  Маразліївка

          липня  2021  року

        №  _____  - VІІІ