Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я( ПРОЕКТ)

Про проведення земельних торгів

у формі аукціону з продажу права оренди

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», нормами статей 12,83,122,124,127,134-139 Земельного Кодексу України, з метою створення прозорого механізму набуття права оренди на земельні ділянки комунальної форми власності ,збільшення надходжень  та залучення додаткових коштів до місцевого бюджету ,керуючись пунктом 34  частини першою статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Маразліївська сільська рада

1. Затвердити перелік земельних ділянок (лотів) комунальної власності Мвразліївської сільської ради та розпочати процедуру підготовки їх для продажу права оренди на земельних торгах з аукціону (додаток1).

2. Провести земельні торги з продажу права оренди на земельні ділянки зазначені у додатку1 до цього рішення, відповідно до Земельного кодексу України, Закону України « Про оренду землі», та продати право оренди у розмірі річної орендної плати на земельні ділянки переможцю аукціону. За результатами торгів передати переможцю торгів земельні ділянки у користування на умовах., визначених в договорі оренди землі .

3. Визначити виконавцем земельних торгів ТОВ «АгроХаммерПрайс» в особі директора Карпенко Н.І. ( код ЄДРПОУ 42960201) .Земельні торги провести за місцезнаходженням власника земельних ділянок с.Маразліївка, вул. Миру, 152.

4. Надати виконавцю земельних торгів зазначеному у пункті 3 цього рішення дозвіл на розробку проектів щодо відведення земельних ділянок  комунальної  власності в оренду та зміни їх цільового призначення зазначених в додатку 1 цього рішення, з метою підготовки до продажу права оренди на них на земельних торгах.

5. Відповідно до п.5 ст. 135,п. 5 ст. 136 Земельного кодексу України фінансування організації і проведення земельних торгів здійснити без використання бюджетних коштів, за рахунок коштів виконавця земельних торгів ,на підставі договору про підготовку та проведення земельних торгів між організатором торгів та виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються переможцем аукціону у розмірі, визначеному  Земельним кодексом України.

Переможець земельних торгів здійснює відшкодування втрат на підготовку лотів до продажу на земельних торгах.

6. Доручити сільському голові Топору Віктору Олександровичу:

6.1 укласти від імені Маразліївської сільської ради договір із ТОВ «АгроХаммерПрайс» в особі директора Карпенко Н.І. ;про підготовку та проведення торгів;

6.1 укласти договори оренди земельних ділянок зазначених в додатку1 до цього рішення з переможцями земельних торгів за ціною, визначеною за результатами земельних торгів.

7.Доручити спеціалісту із  земельних питань не пізніше десяти робочих днів після підписання договору про організацію і проведення торгів передати виконавцю земельних торгів документи та матеріали на земельні ділянки (лоти), зазначені у додатку до цього рішення.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування ,планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток  історичного середовища та благоустрою (голова комісії Писарогло І.В.)

Маразліївський    сільський  голова                                                                 В.О.Топор

с.  Маразліївка

«_____»                    2021року

№______- VIII