«Кожна людина отримує два виховання: одне дають йому батьки, передаючи свій життєвий досвід,  інше,  більш важливе, він отримує сам»

 

На сьогоднішній день проблем у молоді велика кількість, це і алкоголь, хуліганство, проблеми з наркотиками, відсутність культури поведінки, культури правової поведінки і т.д. У цих питаннях говорити про благополуччя можна лише в разі хорошого сімейного виховання або якісної роботи педагогів в освітніх установах. Але більшою мірою це залежить і від самої людини. Молодіжне середовище формує свої пріоритети, поведінку, навички, але при цьому в ній повинні культивуватися кращі зразки поведінкової культури людства.

12 травня 2021 року старшим інспектором Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області Оленою Кузнецовою та психологом відділу Оленою Чумак, з метою формування правової культури, свідомого ставлення до вибору життєвих пріоритетів, поведінки  та вибору конструктивного оточення, недопущення асоціальних типів поведінки для студентів Білгород-Дністровського морського рибопромислового коледжу проведено заняття з елементами тренінгу «Твій вибір, твоя поведінка, твоя відповідальність».

В ході заходу студенти активно приймали участь у запропонованих вправах, ставили запитання на теми, які їх цікавлять, аналізували життєві ситуації та ділилися власним досвідом. На завершення заняття учасники склали «Пам’ятку недопущення негативних факторів в поведінці» та кожен для себе міг зробити певний висновок.

 Фото без описуФото без описуФото без опису