«Виховна година на тему: «Твій біль, Україно, - Чорнобиль»

 

26 квітня 1986 року... Була весна – квітуча, напоєна запахами землі і нового життя. Ніхто не здогадувався, що ця весна назавжди чорними літерами буде вписана в історію нашого народу і людства, що про невелике місто Чорнобиль дізнається весь світ.

Пройшли роки відтоді як нічна зміна на Чорнобильській АЕС завершувала планове випробування перед зупинкою енергоблоку №4 на профілактичний ремонт. Події тієї ночі розписані по секундах, а наслідки цих секунд без перебільшення змінили світ.

Сьогодні виповнюється 35 років з моменту аварії на Чорнобильській АЕС, але її наслідки залишаються предметом обговорення світової наукової спільноти. За визначенням UNSCEAR і ВООЗ, Чорнобильська катастрофа віднесена до аварій ядерних об’єктів найвищого рівня.

З метою виховання почуття поваги і памяті до трагічних сторінок історії України, 27.04.2021 року для суб’єктів пробації Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області  проведена виховна година на тему: «Твій біль, Україно, - Чорнобиль».  Підоблікові вшанували пам’ять жертв катастрофи та ліквідаторів Чорнобильській АЕСхвилиною мовчання.

Низький уклін і довічна шана всім, хто брав участь у подоланні чорнобильського лиха, хто ціною власного життя подарував майбутнє всьому людству.


Фото без описуФото без опису