Білгород - Дністровського району Одеської області

Про прийняття у власність

Маразліївської сільської ради

транспортного засобу

Відповідно до ст. 26, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію начальника Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчих органів ради Бадіної О.Ю. про прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до комунальної власності Маразліївської сільської ради шкільного автобусу,  Маразліївська сільська рада

1. Прийняти у власність Маразліївської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області транспортний засіб:

- шкільний автобус марки «Еталон» А08116Ш-0000040, КТЗ (VIN) Y6PAS8116LPOO1162  колір «Жовтий», 2020 року випуску, загальною вартістю 1 888 500,00 грн (один мільйон вісімсот вісімдесят вісім тисяч п’ятсот, 00 копійок) в т.ч. ПДВ – 314 750,00 грн.

2. Створити комісію з питань приймання-передачі транспортного засобу (шкільного автобуса) у складі 7 (семи) осіб згідно з додатком.

3. Зазначений транспортний засіб (шкільний автобус) використовувати для підвозу школярів із с. Долинівка до Широківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (опорний заклад), що знаходиться за адресою: с. Широке, вул. Шкільна, 5.

4. Маразліївському сільському голові Топору В.О., вчинити дії щодо приймання-передачі, реєстрації (перереєстрації) вищевказаного транспортного засобу.

5. Контроль за виконання рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства  та комунальної власності (голова Станков М.М.).

Маразліївський сільський голова                                                                                 В.О.Топор

с.  Маразліївка

«___» _____________ 2021  року