«Мудра людина завжди знайде спосіб, щоб не розпочати війну

               Ямамото 

 

Конфлікти, вони всюди, в нашому житті, відносинах, спілкуванні.  Шляхи вирішення конфлікту існують  різні, але не всі вони приводять до мирного завершення та рішення. Особливо тривожне це питання для осіб, що вже мають конфлікт із законом й вже хоч раз вирішували  конфліктну  ситуацію застосовуючи насильницькі дії.

4 березня 2021  року  психологом Оленою Чумак,  з метою попередження деструктивного рішення конфліктів,  для підоблікових клієнтів Білгород-Дністровського міськрайонного відділу з питань пробації  було організовано  тренінг  на тему: «Альтернатива негативу».

В ході групової роботи учасники  ознайомилася з поняттям та причинами виникнення конфліктів. За допомогою рольових ігор тренувались застосовувати різні способи вирішення конфліктних ситуаційТакож, вчилися прогнозувати  наслідки, які можуть чекати на особу  у випадку вирішення конфліктів  руйнуючими методами, в тому числі шляхом  вчинення злочину та насилля над іншою людиною. За допомогою практичних методик вчилися сприймати та розуміти свої емоції, емоції інших. Разом з учасниками заходу складали алгоритм альтернативи негативному емоційному стану.

Фото без описуФото без опису