Шановні жителі Маразліївської громади!

Щиро вітаємо Вас зі світлими, радісними святами – з Новим роком і Різдвом Христовим.

Ці свята мають особливе значення, бо знаменують собою завершення старого року, в якому ми спільно працювали над вирішенням найгостріших і найактуальніших питань, а також народження нового часу, нових надій і сподівань.

Тому вдячні усім, хто трудився для розвитку нашої громади в освітніх, медичних закладах, соціальній та економічній сферах, у комунальному господарстві та бізнесі. Усім, хто допомагав творити нову історію громади, хто не боявся змін і рухався вперед задля кращого сьогодення та майбутнього.

То ж нехай Новий рік прийде до вас лише з радістю, буде щедрим на втілення планів і сподівань, додасть сил, здоров’я й оптимізму, вселить у душі спокій і впевненість.

Сповнені надії, що Новий рік принесе в кожен дім мир, добробут і стабільність, а всі добрі наміри й починання здійсняться.

Процвітання, злагоди, оптимізму і достатку всім Вам та всій нашій громаді!

Щасливих і веселих свят!

З повагою виконавчий комітет та депутатський корпус Маразліївської сільської ради.