«Поруч з тобою»

 

Щорічно 10 грудня проходить Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги.  Саме в цей день Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році прийнято Загальну декларацію прав людини. І такий збіг не є випадковим, адже гідність та права людини - головний пріоритет системи безоплатної правової допомоги, який, у поєднанні з принципами відкритості, прозорості, взаємної довіри та командної роботи – запорука успішності розвитку правової держави.

Так, 10 грудня 2020 року в Білгород-Дністровському міськрайонному відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області                            до Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги пройшов захід                «Поруч з тобою» проведений начальником Білгород-Дністровського бюро правової допомоги Оленою Боян.

Засуджені, міра покарання яких не пов’язана із позбавлення волі, прийняли участь у заході та отримали консультування щодо можливості стати набувачем безоплатної первинної правової допомоги. Клієнтів пробації ознайомлено із переліком послуг та документів для отримання безоплатної вторинної допомоги згідно із законодавством.

Спільні дії, консультування та проведення правопросвітницьких заходів сприятимуть забезпеченню прав і соціальних гарантій суб’єктів пробації.

 

 

Білгород-Дністровський міськрайонний

відділ філії ДУ «Центр пробації»

в Одеській області

Фото без опису