Участь у засіданні спостережної комісії.

23 жовтня 2020 року начальник Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області Наталія Короткова прийняла участь у засіданні спостережної комісії Білгород-Дністровської міської ради.

Під час виступу Наталія Короткова поінформувала присутніх про  стан роботи з особами, засудженими до позбавлення або обмеження волі, які готуються до звільнення, повідомлення-запити  щодо яких надійшли від установ виконання покарань. 

В ході засідання були розглянуті питання про стан здійснення соціального патронажу осіб, які повернулись з місць позбавлення волі та засуджених до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі, організація їх працевлаштування,  про стан забезпечення місцевими закладами охорони здоров’я медичного супроводу вищезазначених осіб. 

Окремо було обговорено питання щодо подальшої взаємодії сторін під час підготовки засуджених осіб до звільнення та питання можливостей і ресурсів органів місцевого самоврядування, що можуть бути використані під час реалізації заходів щодо вирішення соціальних і побутових проблем осіб, які звільняються з установ виконання покарань, організації консультування та забезпечення доступу до необхідних соціальних і медичних послуг. Особливу увагу звернено на проблему адаптації в соціумі та труднощі, які виникають у процесі надання допомоги цим особам.

 

Тетяна Товстига

Білгород-Дністровський МР відділ

філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області

Фото без опису