Зустріч з представником центру зайнятості.

 

З метою інформування клієнтів пробації про можливості та послуги державної служби зайнятості 17 вересня 2020 року  провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Валентина Касаткіна-Бєлікчі провела консультування підоблікових Білгород-Дністровського міськрайонного відділу пробації.  

Під час зустрічі фахівець поінформувала клієнтів пробації про права та обов’язки у сфері реалізації права на працю, можливості та послуги державної служби зайнятості, розповіла про соціальні послуги, які вони отримають у разі звернення до служби зайнятості, види та умови отримання матеріального забезпечення на випадок безробіття, у тому числі одержання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, ознайомила з актуальними вакансіями та перспективами працевлаштування.

Окремо зупинилась на можливості пройти професійне навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації за сприянням служби зайнятості. 

На всі питання, що виникали у присутніх, Валентина Касаткіна-Бєлікчі надала вичерпні відповіді. Крім того учасники отримали перелік документів необхідний для реєстрації в службі зайнятості та буклети, що містять інформацію про послуги, які надає їх установа.

 

Тетяна Товстига

Білгород-Дністровський МР відділ

філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області


Фото без опису