Як добре, коли у людини є можливість

вибрати собі професію не за потребою,

а погодившись з душевними схильностями»

Алі Апшерони

Хто хоче - той може; хто шукає – той знаходить. Важко не погодитися з цими висловами, особливо зважаючи на те, що кожного разу вони підтверджуються. Іноді не просто чогось досягти в сьогоднішніх обмежених умовах. Але, на щастя, ми живемо в ХХІ столітті і «не просто», це не «неможливо».

17.07.2020 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Валентина Касаткіна-Белікчі організувала і провела онлайн-вебінар з учнями міських шкіл. На початку тижня спеціаліст ЦЗ зареєструвала учасників вебінару на платформі «Моя професія», після чого, вдома, учні самостійно пройшли тестування. І вже на вебінарі мали змогу обговорити інтерпретацію тестів, задавали питання. Також висловлювали свої думки щодо актуальних професій та місця на ринку праці робітничих професій.

«Професія, перш за все, має бути по любові. І ніяк не шлюбом за розрахунком» Х. Муракамі.

Маємо надію, що учасники вебінару зрозуміли, що справа повинна бути улюбленою. І в нашому корисному світі хоча б цей принцип житиме.