Реалізація пенітенціарної пробації.

 

Відповідно Закону України «Про пробацію», пенітенціарна пробація - це підготовка осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, до звільнення з метою трудового і побутового влаштування таких осіб після звільнення за обраним ними місцем проживання.

Момент звільнення засудженого має досить важливе значення для нього, оскільки він стикається з рядом проблем, які самотужки вирішити не просто. Наявність житла є одним з ключових аспектів успішної адаптації осіб, засуджених до позбавлення або обмеження волі, після звільнення з установ виконання покарань, оскільки постійне місце проживання значною мірою впливає на трудове та побутове влаштування.

Тому, з метою сприяння засудженій особі, яка готується до звільнення з місць відбування покарання та  повернення її до самостійного  життя в суспільстві, за запитом виправної колонії про можливість проживання  за обраною адресою,  старшим інспектором Білгород-Дністровського відділу пробації Альоною Боболєвою  проведено зустріч з дружиною засудженого, який готується до звільнення.

В ході бесіди жінка повідомила, що чекає на повернення свого чоловіка з місць виконання покарання та буде надавати  йому  допомогу у вирішенні проблем, які можуть виникнути у нього після звільнення. Проживати вони будуть разом в квартирі, в якій вона вже тривалий час мешкає.

 

 

Тетяна Товстига Фото без опису