До уваги мешканців Білгород-Дністровщини?

Подати документи для реєстрації в Білгород-Дністровському міськрайонному центрі зайнятості в період карантину можна онлайн.

Для цього необхідно на сайті служби зайнятості www.dcz.gov.ua обрати рубрику «Електронне подання документів» https://is.gd/2efViC та ознайомитись із загальною інформацією.
 Далі пропонуємо покрокову інструкцію
 Оберіть
із переліку центрів зайнятості Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості.
 Завантажте із сайту дві заяви 
https://www.dcz.gov.ua/node/3248, роздрукуйте їх та заповніть власноруч. Поставте підпис та відскануйте заяви. Для цього використовуйте безкоштовні додатки на Play Market чи App Store.
 Перелік необхідних документів для реєстрації в центрі зайнятості
за посиланнямhttps://is.gd/TvFMXN Відскануйте або сфотографуйте їх, завірте особистим підписом за формою: «Згідно з оригіналом. Підпис, прізвище та ініціали. Копії документів разом із заявами заархівуйте у файли розміром не більше 3 МБ кожний та надішліть на email Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості  bd@od.dcz.gov.ua
 Чекайте відповідь від центру зайнятості щодо ухваленого рішення. Далі тримайте звязок  із вашим кар'єрним радником через е-кабінет за посиланням https://ode.dcz.gov.ua/cabinet.

Важливо! У заявах мають бути вказані актуальні номери телефонів та поштові скриньки. Надсилайте документи впродовж дня (з понеділка по п’ятницю) у робочі години.Фото без опису