Інформуємо, спілкуємося, обговорюємо…

              В сучасних умовах жорсткої конкуренції на ринку праці особливо гостро стає питання працевлаштування соціально - незахищеної категорії громадян. З метою вирішення питання зайнятості населення міста, соціального захисту громадян з числа вразливих верств населення Білгород-Дністровський центр зайнятості тісно співпрацює з кадровими службами підприємств, організацій, установ та проводить інформаційно – розяснювальну роботу щодо необхідності дотримання 5% нормативу по працевлаштованим громадянам, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню та 4% нормативу по працевлаштованим особам з інвалідністю.  

            Саме в цей час, коли роботодавці звітують по роботі в цьому напрямку, подаючи звіти, фахівці центру зайнятості запрошують роботодавців на зустрічі з метою охоплення якомога більшою інформацією та налагодження подальших тісних стосунків, особливо, якщо роботодавець може отримати економічні вигоди від працевлаштування безробітних громадян за направленням центру зайнятості. Так, створення нових робочих місць, розширення сфери діяльності, працевлаштування тих, хто втратив роботу, але не може на рівних конкурувати на ринку праці, сприятиме поліпшенню ситуації у сфері зайнятості та розвитку економіки міста та регіону.

              Такі важливі питання і обговорювалися з роботодавцями, представниками ринкоутворюючих підприємств, на зустрічі 16 січня 2020 року у Білгород-Дністровському міськрайонному центрі зайнятості.Фото без описуФото без опису