Україна

Маразліївська сільська рада

Білгород - Дністровського району Одеської області

 

  РІШЕННЯ (проект)

 

Про передачу та виділення коштів на  рахунок відділу житлово-комунального господарства та благоустрою  Маразліївської сільської ради на 2021 рік»

 

 

            Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Бюджетним кодексом України, заслухавши інформацію Флори В.О про внесення змін і доповнень до рішення сільської ради від 24.12.2020 року № 54-УІІI «Про затвердження коштів з місцевого бюджету громади для передачі на рахунок відділу житлово-комунального господарства та благоустрою  Маразліївської сільської ради на 2021 рік» передачі та виділення коштів  в сумі 338 800,00 грн.,   Маразліївська сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати згоду на виділення коштів до відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Маразліївської сільської ради,  а саме:

      1.1 на придбання  дизпалива у сумі 320 800,00 грн.

      1.2 на ремонт автомобіля FORD в сумі 18 000 тис.грн.

2. Головному бухгалтеру відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Маразліївської сільської ради Колібабі Л.Г. здійснити нарахування затверджених коштів для потреб відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Маразліївської сільської ради  на  2021 рік.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (голова - Станков М.М).

 

Маразліївський сільський голова                                                                           В.О.Топор

 

с. Маразліївка

«__» червня 2021 року

№       - VІІI