Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування релігійній організації «Православна парафія Покрова Пресвятої Богородиці село Великомар’янівка Білгород-Дністровського району Одеської Єпархії Української Православної Церкви» з цільовим призначенням 03.04 для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій, кадастровий номер: 5120881600:02:001:0046 загальною площею 1,20 га, розташованої за адресою: с. Великомар’янівка, вул. Шкільна, 121, Білгород-Дністровського району  Одеської області.

Керуючись ст.26 Закону України «Про   місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 40, 78, 81, 118, 121,123,186,  Земельного Кодексу України, розглянувши заяву від релігійної організації «Православна парафія Покрова Пресвятої Богородиці село Великомар’янівка Білгород-Дністровського району Одеської Єпархії Української Православної Церкви» про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування з цільовим призначенням 03.04 для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій, яка знаходиться за адресою: с. Великомар’янівка, вул. Шкільна, 121, Білгород-Дністровського району Одеської області, Маразліївська сільська рада

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування релігійної організації «Православна парафія Покрова Пресвятої Богородиці село Великомар’янівка Білгород-Дністровського району Одеської Єпархії Української Православної Церкви» з цільовим призначенням 03.04 для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій, кадастровий номер: 5120881600:02:001:0046, загальною площею 1,20 га, розташованої за адресою: с. Великомар’янівка, вул. Шкільна, 121, Білгород-Дністровського району Одеської області.

2. Передати земельну ділянку у постійне користування релігійній організації «Православна парафія Покрова Пресвятої Богородиці село Великомар’янівка Білгород-Дністровського району Одеської Єпархії Української Православної Церкви» з цільовим призначенням 03.04 для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій, кадастровий номер: 5120881600:02:001:0046, загальною площею 1,20 га, розташованої за адресою: с. Великомар’янівка, вул. Шкільна, 121, Білгород-Дністровського району Одеської області.

3. Право власності на земельну ділянку виникає з моменту державної реєстрації цього права (стаття 125 Земельного кодексу України).

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії Писарогло І. В.).

Сільський  голова                                                                         Віктор ТОПОР

с.  Маразліївка

липня 2023 року

№  _____  - VІІІ

Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування «Православному приходу (релігійна громада) Преподобного Серафима Саровського Церква Одеської Єпархії Української Православної Церкви» з цільовим призначенням 03.04 для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій, кадастровий номер: 5120884200:04:002:0218 загальною площею 0,2918 га, розташованої за адресою: с. Олексіївка, вул. Миру, 14 а, Білгород-Дністровського району  Одеської області.

Керуючись ст.26 Закону України «Про   місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 40, 78, 81, 118, 121,123,186,  Земельного Кодексу України, розглянувши заяву від релігійної організації «Православному приходу (релігійна громада) Преподобного Серафима Саровського Церква Одеської Єпархії Української Православної Церкви» про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування з цільовим призначенням 03.04 для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій, яка знаходиться за адресою: с. Олексіївка, вул. Миру, 14 а, Білгород-Дністровського району Одеської області, Маразліївська сільська рада

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування релігійної організації «Православному приходу (релігійна громада) Преподобного Серафима Саровського Церква Одеської Єпархії Української Православної Церкви» з цільовим призначенням 03.04 для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій, кадастровий номер: 5120884200:04:002:0218, загальною площею 0,2918 га, розташованої за адресою: с. Олексіївка, вул. Миру, 14 а, Білгород-Дністровського району Одеської області.

2. Передати земельну ділянку у постійне користування релігійній організації   «Православному приходу (релігійна громада) Преподобного Серафима Саровського Церква Одеської Єпархії Української Православної Церкви» з цільовим призначенням 03.04 для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій, кадастровий номер: 5120884200:04:002:0218, загальною площею 0,2918 га, розташованої за адресою: с. Олексіївка, вул. Миру, 14 а, Білгород-Дністровського району Одеської області.

с.  Маразліївка

липня 2023 року