« У зоні довіри»

 

Сім’я як стійкий соціальний інститут стоїть біля витоків формування особистості. Річ не лише в тім, що виховання в ній є первинним щодо інших суспільних форм виховання, суттєвий чинник полягає в тому, що сімейні виховні взаємини складаються й функціонують на основі близькості людей, їхніх родинних зв’язків, довіри, любові, спільності побуту. Реалізація сім’єю виховних можливостей здійснюється через різні, - зокрема й виховні взаємини, які складаються між її членами. Ці взаємини є взаємодією, під час якої здійснюється трансляція соціального досвіду (знання, уміння, навички, ціннісні орієнтації, сімейні традиції тощо).

5 березня 2021 року з метою  розвитку ефективної взаємодії між членами родини, сприяння в формуванні довірливих взаємин, що позитивно впливає на становлення та ресоціалізацію неповнолітньої під облікової, старшим інспектором Білгород – Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області Оленою Кузнецовою та психологом відділу Оленою Чумак, було проведено тренінгове заняття на тему «У зоні довіри» в якому була залучена неповнолітня разом з матір’ю.

В ході заняття розвивали вміння будувати діалогічну взаємодію при вирішенні проблемних ситуацій, за допомогою відеороликів  аналізували види сімейних взаємин та обирали найбільш ефективну модель поведінки. А також за допомогою арт терапевтичної техніки малюнок «Герб сім’ї» вчилися взаємодіяти один з одним  на фоні довірливих взаємин.

Фото без описуФото без опису