Семінар на тему «Попередження вживання

 психоактивних речовин».

 

25 лютого 2021 року волонтером пробації та лікарем-фтизіатром кабінету довіри КНП «Лікувально-діагностичний центр інфекційних хвороб» Одеської обласної ради» Світланою Іщенко, психологом відділу пробації Оленою Чумак для підоблікових Білгород-Дністровського міськрайонного відділу з питань пробації було проведено інформаційний захід на тему «Попередження вживання психоактивних речовин».

Мета заходу: ознайомити суб’єктів пробації з етапами формування залежностей та варіанти їх подолання, донести до суб’єктів пробації корисну інформацію про здоров’я, фактори, що впливають на здоров’я, формування негативного ставлення до шкідливих звичок та бажання навчитися дбати про своє здоров’я.

Під час заходу волонтер пробації розповіла засудженим про різновиди психоактивних речовин, їх вплив на організм та здоров’я людини, про негативні наслідки шкідливих звичок, серед яких формування залежності та розвиток патологічних змін в організмі людини, які провокують виникнення хвороб. Особливу увагу присутніх вона зосередила на необхідності додержання безпечної сексуальної поведінки, профілактики захворювань на туберкульоз, ВІЛ/СНІД, венеричні захворювання та гепатит. Психолог відділу обговорила з учасниками внутрішні емоційні причини, які спонукають людей до вживання психоактивних речовин, розглянули питання впливу алкоголю на функціональну роботу головного мозку людини, на процеси мислення та на прийняття рішень.

Наприкінці заходу учасники мали змогу поставити свої запитання та отримати консультацію, також їм були роздані інформаційно-роз’яснювальні матеріали.

 Фото без опису