Дата: 19.01.2021 18:16

Маразліївська сільська рада

Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці України Дроздовій Ользі Олександрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Широке, вул. Горького, 13а, Білгород-Дністровського району,  Одеської області.

Керуючись ст.26 Закону України «Про   місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 40, 78, 81, 118, 121,125,186,  Земельного Кодексу України, розглянувши заяву гр. Дроздової О. О. щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка)  в с. Широке,  вул. Горького, 13а, Білгород-Дністровського району,  Одеської області, Маразліївська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці України Дроздовій Ользі Олександрівні для будівництва і обслуговування  житлового будинку,  господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована за адресою: с. Широке,  вул. Горького, 13а,  Білгород-Дністровського району, Одеської області.

2. Рекомендувати Дроздової О. О. замовити землевпорядним організаціям розробку проекту землеустрою з урахуванням вимог статей 39, 40, Земельного кодексу України та державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою та погодити її на сесії сільської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії Писарогло І. В.).

Маразліївський    сільський  голова                                                                   В.О. Топор

с.  Маразліївка

«    »  лютого   2021  року