ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                      рішенням  Маразліївської сільської ради

                                                                                      від

                                                                                      №              -VІІІ

 

Звіт

про  виконання Програми з соціально-економічного розвитку Маразліївської сільської ради за 2022 рік

 

 

                Програма  соціально-економічного  розвитку  Маразліївської сільської ради  на  2022 рік (далі-Програма)  розроблена   відповідно до Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України» від 23.03.2000 р. № 1602-ІІІ, постанов Кабінету Міністрів України «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного та соціального розвитку та складання проекту державного бюджету» від 26.04.2003 № 621, Програмі діяльності Кабінету Міністрів України, схваленої постановою Верховної Ради України від 11.12.2014 року №26-VIII, Державній стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 року №385, розпорядження Кабінету Міністрів України від 22.09.2016 № 688-р «Деякі питання реалізації Концепції реформування  місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні», іншим програмним та нормативно-правовим документам щодо регулювання та розвитку.

Маразліївська сільська рада розташована на території Білгород-Дністровського району Одеської області, адміністративний центр - село Маразліївка. Маразліївська сільська рада, як об’єднана територіальна громада, створена 17 листопада 2015 року шляхом об’єднання трьох сільських рад, до складу яких входить 8 населених пунктів. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р. № 720-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Одеської області» до Маразліївської сільської ради було приєднано Монашівську сільську раду (с.Монаші), тим самим збільшивши кількість населених пунктів громади  до 9.

 

За 2022 рік до сільського бюджету надійшло без врахування трансфертів 24270,0 тис.грн, виконання плану 105,3% 425,8 тис.грн, у т.ч.:

    • Загальний фонд – 24069,9тис.грн виконання 104,65%;
    • Спеціальний фонд – 200,1тис.грн виконання 383,3% .

                Одним з основних бюджетоутворюючих податків бюджету є земельний податок, який складає 48,6% сільського бюджету та податок на доходи фізичних осіб – 50,4% сільського бюджету.

                Видатки сільського бюджету за 2022 рік склали 56 569,2тис.грн (план-65433,0тис.грн, виконання 86,23%):

    • Загальний фонд – 54 794,6тис.грн (план 60 513,3тис.грн, виконання 90,55%);
    • Спеціальний фонд – 1 630,0тис.грн (план 4 879,7 тис.грн, виконання 33,4%).

               Направлено на захищені видатки 58 026,5тис.грн або 62,5%, у тому числі:

    • На оплату праці з нарахуванням 40903,4тис.грн (план 42226,5тис.грн, виконання 96,87%);
    • На оплату енергоносіїв 2346,5тис.грн (план 3314,8тис.грн, виконання 70,79);
    • На оплату медикаментів та на харчування 121,2тис.грн (план 200,0 тис.грн, виконання 60,6%);

Соціальне забезпечення 885,4тис.грн (план 1100,0тис.грн, виконання 80,49%).

 

АГРОПРОМИСЛОВИЙ КОМПЛЕКС в сфері рослиництва

            

Агротоваровиробники  Маразліївської територіальної громади завершили осінні польові роботи по  збиранню  врожаю  сільськогосподарських  культур  та  проведенню  посіву  озимих  культур під урожай на 2023 рік. 

 

                                                 ПРОМИСЛОВІСТЬ

          

 На території Маразліївської ТГ здійснюють свою діяльність 205 суб’єктів господарювання, в тому числі сільгосппідприємства, які платять єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків – 36, підприємств, які платять земельний податок з юридичних осіб – 6, фізичних осіб підприємців, які платять єдиний податок з фізичних осіб – 159. Крім того, на території зареєстровано 27 установ, що сплачують податок на доходи фізичних осіб із заробітної плати.

Всі підприємства, що здійснювали свою діяльність в минулому році, так і продовжують працювати та сплачувати податки протягом січня-листопада місяців, про що свідчить виконання бюджету. Але в зв’язку з введенням військового стану внаслідок збройної агресії Російської Федерації, та прийняттям низки законодавчих актів, що впливають на наповнення бюджету, доходна частина бюджету по деяким платникам податків не виконується на рівні 2021 року та 2 місяців 2022року, а саме з зареєстрованих 159 ФОПів податки сплачують за результатами моніторингу лише 56.

Найбільші підприємства на території громади є:

СФГ «Колос» (голова Юрескул Б.П.), СФГ «Мрія» (голова Скалозуб В.М.), СФГ «Марс» (голова Топор Л. П..),  СФГ «Основа» (голова Голубенко В.М.), СФГ «Кашульський»  (голова Кашульський І.Г.), СК «Прогрес» (голова Упалюк В.С.), СК «Долинівський» (голова Станков М.М.), Агрофірма «Ніва» (голова Граматін Ю.В.),ВАТ «Октябирський» (директор Шевченко Т.Т.)  та інші

 

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО ГРОМАДИ

              

    Для забезпечення населення водопостачанням та водовідведенням, збором сміття, прибиранням територій населених пунктів та поза ними, прилеглих до дороги територій, висадженням та доглядом за багаторічними зеленими насадженнями, ремонтом та обслуговуванням дорожньої інфраструктури було створено два підприємства житлово-комунального господарства, а саме :

  1. Комунальне підприємство «Олексіївське», яке є прибутковою організацією та займається водопостачання та водовідведенням по всій території громади та в експлуатації в даного підприємства є колишній військовий городок (три п’ятиповерхові будинки). Основними завданнями даного підприємства є:
    • Забезпечення населення громади питною водою нормативної якості;
    • Покращенням забезпеченості централізованим водопостачанням та водовідведенням, ліквідувати аварійні прориви;
    • Проводити ремонті, поточні та аварійні роботи без зупинки підйомів води.

За 2022 рік з місцевого бюджету не було надано фінансової підтримки Комунальному підприємству «Олексіївське», хоча згідно рішення сесії від 05.10.2022року було виділено кошти в сумі 49 900,00грн для розчистки башти в селі Маразліївка. 

На протязі 2022 року між ВП «Б-Дністровським міськрайонним відділом лабораторних досліджень ДУ «Одеським ОЛЦ МОЗ України» та КП «Олексіївське» було укладено договір на мікробіологічні та санітарно-гігієнічні дослідження питної води зі скважин., РЧВ та мережі, якість питної води, яка подається в розподільчу мережу контролюється відділом лабораторних досліджень, згідно протоколів досліджень питної води, вода яка надходить споживачам, відповідає вимогам ДСанПІНУ 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людини» за бактеріологічним, фізично-хімічними та органолептичними показниками.

         Для підвищення якості води постійно проводиться обеззараження водонапірної системи, в літній період частіше.

  1. Відділ житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Маразліївської сільської ради – є юридичною особою та неприбутковою організацією для здійснення координації роботи підприємств житлово-комунального господарства та благоустрою, контроль за належним станом, ремонтом і розвитком об’єктів комунального господарства, що знаходяться в комунальній власності об’єднаної територіальної громади, а також інших форм власності у межах своєї компетенції. Основними завданнями, які виконує відділ житлово-комунального господарства та благоустрою є :
    • Обслуговування та ремонт доріг комунальної власності;
    • Облік та ремонт транспортних засобів, які знаходяться в експлуатації;
    • Прибирання та благоустрій кладовищ, паркових зон, придорожніх територій та інших територій комунальної власності;
    • Організація охорони об’єктів комунальної та іншої власності;
    • Вирощування зелених насаджень, утримання зелених насаджень  та озеленення вуличних територій, парків та скверів;
    • Обслуговування ліній вуличного освітлення та виконання робіт по освітленню вулиць, парків, скверів, обєктів комунальної та іншої власності;
    • Прибирання та санітарне утримання вуличних територій, парків, скверів, вуличних зупинок та тротуарів;
    • Організація та забезпечення виконання місцевих, регіональних, загальнодержавних програм у сфері благоустрою та житлово-комунального господарства.

        За 2022 рік касові видатки відділу становлять (загальний та спеціальний фонд) 8 673 082,95 грн до планових показників 13 317 835,00грн це становитть 65,12% виконання.

Щоквартально відбувалось грейдерування доріг місцевого значення (польових та без твердого покриття) близько 148,2км за 12 місяців (близько 800,0тис грн затрати грейдера). Також постійно по всій території населених пунктів, придорожній території, парків та кладовищ здійснюються обкоси трави.

Кількість посаджених зелених насаджень – 150 од на загальну суму 200,0тис.грн та в жаркий період щотижня здійснюється полив багаторічних насаджень. Постійно ліквідуються несанкціоновані стихійні сміттєзвалища до 12 шт, та розроблено паспорта на 5 офіційних сміттєзвалищ на території громади.

 

Транспортне сполучення

Транспортне обслуговування здійснюється чотирма рейсовими автобусами за маршрутами: Маразліївка – Білгород-Дністровський, Широке – Білгород-Дністровський та Садове – Білгород-Дністровський, Долинівка- Білгород-Дністровський.

Закуплено 3 тис. тон щебню на 900,0тис.грн для підсипки доріг місцевого значення. На дорогу стратегічного значення було виділено та перераховано кошти для співфінансування «Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С160414 Монаші-станція Кантемир» в сумі 2 999,8тис.грн

       

     

РОЗВИТОК РИНКУ ПРАЦІ

     Маразліївська територіальна громада майже не володіє трудовим потенціалом з  високим рівнем освіти та професійно -кваліфікаційного складу, молоде населення отримавши повну середню та вищу освіти спрямовує свій потенціал до міст та частіше закордон.

            На території громади, як і в цілому в області сьогодні гостро стоїть проблема раціонального використання робочої сили, її правильний розподіл між галузями господарства і окремими районами, ліквідація безробіття, тощо.

На протязі 2022 року постійно проводилися спеціалістами Білгород-Дністровського центру зайнятості інформаційні семінари із загальних питань зайнятості, тренінги з техніки пошуку роботи, презентації послуг з професійного навчання, у т.ч. послуг ЦПТО, профінформаційні семінари для ВПО. На офіційному сайті Маразліївської ТГ щомісячно висвітлюється інформація про вакантні посади, а також можливість отримати безкоштовну освіту згідно направлень на навчання через Центр зайнятості.

 

ГРОШОВІ ДОХОДИ НАСЕЛЕННЯ ТА ЗАРОБІТНА ПЛАТА

У  вересні 2022  року  розмір  середньої заробітної  плати   штатних   працівників   підприємств,   установ,   організацій    становив  10533,00  грн.

     Маразліївською сільською радою постійно проводиться робота з юридичними та фізичними особами підприємцями, які нараховують найманим працівникам заробітну плату у розмірі  менше мінімального.

За оперативними даними, заборгованість із виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах, установах та організаціях  Маразліївської сільської ради станом на 01.01.2023 року відсутня.

Графіки підвищення рівня заробітної плати не надавались.

Також проводиться постійно  індивідуальна роз’яснювальна робота з суб’єктами господарювання Маразліївської сільської ради, щодо належного захисту трудових прав працівників, детінізація заробітної плати та легалізація трудових відносин.

СЕРЕДНЯ ЗАРОБІТНА ПЛАТА ТА РОБОТА ЩОДО ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ТА ДЕТИНІЗАЦІЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

    Маразліївською сільською радою постійно проводиться робота з юридичними та фізичними особами-підприємцями, щодо легалізації та детінізація виплати заробітної плати та нарахування найманим працівникам заробітної плати у розмірі не менше мінімальної.

    З січня по вересень 2022 року середня заробітна плата штатних працівників підприємств, установ, організацій коливалась:

Вид діяльності

січень

лютий

березень

квітень

травень

червень

липень

серпень

вересень

1

Сільське господарство, лісове господарство та рибне господарство

7529

8356

7642

8638

8629

8747

8717

8456

8132

2

Водопостачання: каналізація, поводження з відходами

8647

9409

10699

11400

10785

9816

10599

11613

12325

3

Оптова та роздрібна торгівля

5193

5197

6500

5279

6594

5415

6642

6728

6352

4

Тимчасове розміщення й організація харчування

6500

6500

6500

6500

6500

6500

6500

6500

6500

5

Державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування

11895

12480

14170

11080

11427

15718

16403

5673

12542

6

Надання інших видів послуг

-

-

-

6540

6540

6540

6540

6540

6540

Всього по ОТГ:

10186

10817

11612

10008

10220

12575

12957

6994

10533

 

СОЦІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Відділом за 2022 рік прийнято 700 заяв на призначення усіх видів соціальних допомог (соціальні допомоги – 368, пільг – 92, субсидій – 240, соціальна допомога особам, які не мають право на пенсію – 8, компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги – 11, допомога на проживання внутрішньо переміщеним особам – 157, тимчасова державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів – 5, соціальна допомога непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату – 6, соціальна підтримка багатодітних сімей – 14, допомога на догляд особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу – 19, державна допомога сім’ям з дітьми – 196, соціальна допомога малозабезпеченим – 171). Здійснено 540 обстежень матеріально-побутових умов сім’ї, про що складено відповідно 540 актів та передано до управління соціального захисту населення райдержадміністрації. На квартирному обліку у нас перебувають 98 осіб.

   Також, у відділі функціонують 3 комісії  - комісія з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та наданню населення пільг, комісія щодо факту акту здійснення догляду за особою інвалідом І групи та комісія щодо запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі.

  За 2022 рік видано 24 посвідчення багатодітної сім’ї, та 36 довідок, що підтверджують статус багатодітної сім’ї.

  Протягом 2022 року соціальні послуги були надані сім’ям, які потрапили у складні життєві обставин: 19 сімей, в них 63 дітей.

Затверджено програми соціального відділу:

    • соціальної підтримки сімей, сімей з дітьми та осіб, які опинились у складних життєвих обставинах на 2022-2025 роки;
    • соціального захисту населення «Турбота-Ювіляри»;
    • забезпечення адаптованими молочними сумішами дітей, народжених від ВІЛ-інфікованих матерів;
    • «Здоров’я населення Маразліївської територіальної громади»;
    • соціальний захист населення «Турбота»;
    • Програма соціального захисту населення, якою було визначено найбільш вразливі категорії громадян, які потребують вирішення болючих проблем, оздоровлення найменш захищених категорій громадян ( на виконання програми за 2022рік було профінансовано 721,5тис.грн);
    • «Поховання військовослужбовців, які загинули (померли) під час проходження військової служби, внутрішньо переміщених осіб, невідомих та безрідних громадян на 2022-2024 роки».

 

ОХОРОНА ЗДОРОВЯ

            На території громади розташована амбулаторія загальної практики сімейної медицини села Маразліївка та станція швидкої медичної допомоги КНП «Одеський обласний центр екстренної медичної допомоги та катастроф», 4 фельдшерсько-акушерських пунктів (с.Широке, с.Великомарянівка, с.Олексіївка, с.Монаші та с.Долинівка). Медичну допомогу жителям громади надає КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Білгород-Дністровської Районної ради» та КНП «Білгород-Дністровський центр первинної медико-санітарної допомоги» .

 

ПІДТРИМКА  ДІТЕЙ

              Впродовж 2022 року взято на облік 6 дітей позбавлені батьківського піклування, 6 дітей (2 сім’ї), в зв’язку з ухиленням батьків від їх виховання та утримання(позбавлення батьківських прав). За звітній період знято з обліку 6 дітей. З них 6 осіб досягли повноліття. На первинному обліку перебуває 31 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. З них: - 20 дітей виховується в сім’ях опікунів, піклувальників; - 2 дітей в прийомних сім’ях, ДБСТ - 4 дітей , 5 – школа -  інтернат  на повному державному забезпеченні. Службою у справах дітей підготовлено 43 проектів рішень якими: - встановлено опіку та піклування над 1 дитиною; поновлено інформацію відносно 10 дітей, які перебувають на обліку з усиновлення в ССД ОДА та Департаменту захисту прав дітей та усиновлення міністерства соціальної політики України.

 Протягом звітного періоду службою у справах дітей підготовлено 10 висновків про доцільність усиновлення та відповідність його інтересам дитини. Здійснено контроль за умовами проживання і виховання, дотриманням прав усиновлених дітей.   Підготовлено 12 витягів з обліково-статистичних карток дітей даної категорії  на пільгових умовах. Впродовж 2022  року проведено 14 профілактичних рейди по попередженню дитячої бездоглядності, жебракування, профілактики правопорушень, в сім`ях, які опинилися в складних життєвих обставинах, проведено 64 обстежень житлово - побутових умов проживання сімей, які проживають на території Маразліївської територіальної громади, 18 батьків попереджені про адміністративну відповідальність за не виконання батьківських обов`язків. Впродовж звітного періоду на 9 засіданнях комісії з питань захисту прав дитини затверджено 6 індивідуальних планів соціально-правового захисту дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За 2022 р. в Центр соціально-психологічної реабілітації дітей м. Білгород - Дністровського якій підпорядкований службі у справах дітей Білгород – Дністровської РДА  влаштовано 4 дитини з Маразліївської ТГ  які перебувають в центрі соціально-психологічної реабілітації діти. Результатом проведеної роботи є: повернення 3 дітей до батьків.

 

ОСВІТА

       Мережа навчальних закладів

На території Маразліївської сільської ради налічується 4 заклади загальної середньої освіти, у яких здобуває освіту 846 учні.

Всього 50 класів.

Кадрове забезпечення педагогічних працівників

В освітній галузі Маразліївської сільської ради працює  педагогічних працівників.

З них :

– у дошкільних підрозділах закладів загальної середньої освіти – 7;

– у закладах загальної середньої освіти – 83: 3 практичних психологи, соціальних педагогів – 3, сумісників – 3.

71 педагогічних працівників мають вищу освіту.

Спеціалістів вищої категорії –  32; спеціалістів I категорії –  18;  спеціалістів другої категорії - 7  та “спеціаліст”  –  7.

21 педагогу присвоєно звання “старший вчитель”, 2 педагогічні працівники мають звання «вчитель-методист».

Дошкільна освіта

В громаді функціонує 5 дошкільних підрозділів у складі НВК.

Здобувають дошкільну освіту 137 вихованці. У дошкільних підрозділах налічується 7 різновікових груп.

Охоплення дітей дошкільною освітою (різними формами) становить 80 %.

Усі дошкільні підрозділи долучились до створення нового освітнього простору в закладах, з метою надання якісних освітніх послуг в умовах концепції «Нова українська школа».

Початкова освіта

У закладах освіти (100%) змінено просторово-предметне оточення. Всі класні приміщення, в яких навчаються учні початкових класів, забезпечені сучасним дизайном, новим навчальним обладнанням, дидактичними матеріалами, мобільними робочими місцями, які при потребі можна трансформувати, технічними засобами навчання: телевізорами, ноутбуками, комп’ютерами, копіювальною технікою та навчально-дидактичними матеріалами, рекомендовані наказом МОН України. 

Класні кімнати учнів середньої та старшої ланки, рекреації оформлені за стандартом НУШ, освітній простір не тільки виглядає сучасно, а є комфортним для школярів, що мотивує бажання вчитися без примусу.

Вчителі початкової школи (16), які навчатимуть учнів НУШ у 2021-2022 навчальному році стовідсотково пройшли он-лайн навчання на платформі «EdEra» та курси підвищення кваліфікації за Типовою освітньою програмою МОН України.

Творча обдарованість

З метою підтримки  обдарованої молоді, створення  умов для її розвитку та позитивної мотивації до навчання, серед учнів закладів освіти громади проводяться учнівські олімпіади, турніри та інші інтелектуальні змагання.

Учні закладів брали участь у різноманітних Всеукраїнських конкурсах: української мови «Соняшник», зарубіжної літератури «Санфлауер», математики «Кенгуру».

Інформатизація та комп’ютеризація шкіл громади, наявність високошвидкісного Інтернету.

Значна увага приділяється інформатизації закладів освіти громади. Усі заклади (100%) підключені до мережі Інтернет (швидкість широкосмугового доступу до 100 Мбіт/с.). Заклади загальної середньої освіти забезпечені на 85% комп’ютерною технікою.

Усі заклади мають власну сторінку в соціальній мережі Facebook. Забезпечено прозорість та інформаційну відкритість шкіл відповідно до статті 30 Закону України «Про освіту».

Забезпечення підручниками

Здобувачі освіти 1-4 класів забезпечені 100% до потреби новими підручниками, що відповідає максимальній прогнозованій кількості учнів та вчителів.

Учні та вчителі 5  класів не забезпечені підручниками.

Особлива увага при забезпеченні підручниками у кожному навчальному закладі Городоцької сільської ради приділяється дітям учасників АТО та пільговим категоріям учнів. Вони забезпечуються навчальною літературою першочергово.

У 2021-2022 навчальному році фонд публічно-шкільних бібліотек художньою літературою не поновлювався.

Харчування учнів

Харчування учнів організоване на підставі перспективного меню, яке погоджене з Білгород-Дністровським районним управлінням Головного управління Держспоживслужби в Одеській області. З початку 2022р. навчальні заклади громади повністю перейшли на оновлене меню.

Організація харчування у закладах освіти здійснюється з дотриманням норм харчування, вимог санітарного законодавства та законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів. Приготування готових страв здійснюється з дотриманням процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР).

Енергозберігаючі технології, підготовка до опалювального сезону

Опалення в закладах освіти Маразліївської сільської ради забезпечується котельнями:

– на  соломі –3 ;

– на пелетах – 1;

-електроопалення – 2.

Найпростіші укриття та ПРУ

На території Маразліївської ТГ при закладах освіти наявні укриття, а саме:

  • Монашський НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.- ДНЗ» - найпростіше укриття, розраховане  на 30 осіб. (було витрачено 16 894). Організоване очне навчання.
  • Олексіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» - ПРУ, розраховане на 236 осіб(було витрачено 69220). Організоване очне навчання.
  • Маразліївський НВК І ст. – ПРУ, розраховане на 200 осіб(було витрачено 48147). Організоване очне навчання.
  • Великомар´янівський НВК І ст. – ПРУ, розраховане на 50 осіб(було витрачено 13642). Підвозяться учні Широківського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Аналіз виконання реалізації проектів за результатами 2022 року

 

Проекти за стратегічними цілями

 

Бюджет, тис.грн.

2022

 

Розроблення передпроектної та проектної документації для відновлення дороги  стратегічного значення Монаші - Тузли, що простягається на території громади

Розробка та виготовлення проекту по "Капітальному ремонту автомобільної дороги загального користування  місцевого значення  с.Монаші - с.Тузли»

2 000,0

В зв’язку з введенням військового стану та не включення в 590 Постанову (першочергові оплати по Держказначейському обслуговуванню)  реалізації даного напрямку не є актуальною. Було перенаправлено згідно рішення сесії в сумі 2 999,8 на співфінансування «Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С160414 Монаші-станція Кантемир»

Погодження та здійснення експертного звіту  по "Капітальному ремонту автомобільної дороги загального користування  місцевого значення  с.Монаші - с.Тузли»

 

Не реалізовано

Залучення коштів для спів фінансування робіт по відновленню доріг стратегічного значення Монаші - Тузли, що простягається на території громади.

"Капітальний ремонт автомобільної дороги державного значення с.Монаші - с.Тузли", на умовах співфінансування 70*30 в рамках реалізації програми Президента України «Велике будівництво»

 

Не визначено на 2022 рік

Погодження технічним наглядом по об’єкту:"Капітальний ремонт автомобільної дороги державного значення с.Монаші - с.Тузли", на умовах співфінансування 70*30 в рамках реалізації програми Президента України «Велике будівництво»

 

Не визначено на 2022 рік

Налагодження туристичного бізнесу, дорога Монаші – Тузли,

 що є прямою дорогою до моря.

Створення зони для базару в с.Монаші біля траси стратегічного значення

 

Не визначено на 2022 рік

Залучення товаровиробників для функціонування базару в с.Монаші для налагодження туристичного бізнесу, так як дорога веде до моря

 

Не визначено на 2022 рік

Здійснення заходів, щодо більш якісного функціонування торгівельних точок та зон відпочинку в селах громади

 

Не визначено на 2022 рік

Розроблення проекту на основі передпроектної документації щодо відновлення      сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану русла річки Алкалія

Здійснення заходів та робіт, щодо відновлення сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Алкалія

200,0

В зв’язку з введенням військового стану та не включення в 590 Постанову (першочергові оплати по Держказначейському обслуговуванню)  реалізації даного напрямку не є актуальною.

Розчищення та облагородження зон відпочинку біля річки Алкалія

50,0

В зв’язку з введенням військового стану та не включення в 590 Постанову (першочергові оплати по Держказначейському обслуговуванню)  реалізації даного напрямку не є актуальною.

Надання можливості  сільхозвиробникам для ведення нового бізнесу в вирощуванні інших культурних рослин та багаторічних насаджень під поливом з річки

50,0

В зв’язку з введенням військового стану та не включення в 590 Постанову (першочергові оплати по Держказначейському обслуговуванню)  реалізації даного напрямку не є актуальною.

Розроблення проектів для капітального та поточного ремонту

будинків культури.

розроблення проектів по:«Капітальний ремонт Будинку культури села Долинівка, Білгород-Дністровського району, Одеської області»

50,0

В зв’язку з введенням військового стану та не включення в 590 Постанову (першочергові оплати по Держказначейському обслуговуванню)  реалізації даного напрямку не є актуальною.

розроблення проектів по:«Капітальний ремонт Будинку культури села Широке, Білгород-Дністровського району, Одеської області»

50,0

В зв’язку з введенням військового стану та не включення в 590 Постанову (першочергові оплати по Держказначейському обслуговуванню)  реалізації даного напрямку не є актуальною.

розроблення проектів по:«Капітальний ремонт Будинку культури села Олексіївка, Білгород-Дністровського району, Одеської області»

50,0

В зв’язку з введенням військового стану та не включення в 590 Постанову (першочергові оплати по Держказначейському обслуговуванню)  реалізації даного напрямку не є актуальною.

Здійснення поточних та капітальних ремонтів за кошти місцевого бюджету

та залучених інвестицій.

«Капітальний ремонт Будинку культури села Долинівка, Білгород-Дністровського району, Одеської області»

 

 

«Капітальний ремонт Будинку культури села Широке, Білгород-Дністровського району, Одеської області»

 

 

«Капітальний ремонт Будинку культури села Олексіївка, Білгород-Дністровського району, Одеської області»

 

 

«Поточний ремонт Будинку культури села Великомарянівка, Білгород-Дністровського району, Одеської області»

50,0

Закуплено матеріали та здійснено косметичний (поточний) ремонт приміщення

 

 

 

 

 

 

Відновлення культурного життя громади.

Прийняття завідувачів в будинки культури

660,0

Затверджено рішенням сесії структуру та штатну чисельність завідувачів будинку культури. Було прийнято та фактично працює 4 особи в будинках культури с.Широке, с.Долинівка, с.Великомарянівка, с.Широке

Закупівля оргтехніки, музикальної апаратури в будинки культури

192,0

В зв’язку з введенням військового стану та не включення в 590 Постанову (першочергові оплати по Держказначейському обслуговуванню)  реалізації даного напрямку не є актуальною.

Створення ансамблів та танцювальних гуртків та проведення свят в будинках культури кожного села

 

 

Зміцнення здоров'я, розвиток фізичних, морально-вольових та інтелектуальних здібностей людини з метою гармонійного формування її особистості, шляхом будування, реконструювання спортивних майданчиків.

Будування спортивного майданчику в с.Олексіївка (біля багатоповерхових будинків)

100,0

В зв’язку з введенням військового стану та не включення в 590 Постанову (першочергові оплати по Держказначейському обслуговуванню)  реалізації даного напрямку не є актуальною.

Реконструкція спортивних майданчиків в с.Великомарянівка

 

 

Реконструкція спортивного залу в філії «Великомарянівського НВК»

 

 

Реконструкція спортивних майданчиків в с.Монаші

60,0

В зв’язку з введенням військового стану та не включення в 590 Постанову (першочергові оплати по Держказначейському обслуговуванню)  реалізації даного напрямку не є актуальною.

Створення секцій з військово-патріотичним направленням, легкоатлетичним та ігровим видом направлення

Створення секцій при шкільних навчальних закладах задля військово-патріотичного направлення

30,0

Відкрито

Здійснення спортивних змагань між шкільними закладами та населеними пунктами

20,0

 

Залучення сімейних лікарів для функціонування закладів охорони здоров’я

на території громади

Підписання угоди на залучення лікаря в АЗПСМ с.Маразліївка з ліцензією

 

 

Налагодження прийому та функціонування лікарні з спеціалізованими лікарями

 

Підписано договори з КНП та надається медична допомга населення в ФАПах с.Монаші, с.Широке, с.Олексіївка,

Закупівля та облаштування за новими стандартами всіх закладів охорони здоров’я на території громади

Виконання ключової цілі для доступності та якості медичної допомоги, медичних послуг, медичного обслуговування.

Поточний ремонт ФАПу с.Широке та облаштування(меблі та оргтехніка)

70,0

Повністю готове приміщення, яке станом на 01.01.2023року здане в експлуатацію

Поточний ремонт ФАПу с.Долинівка(меблі та оргтехніка)

200,0

Було розпочато ремонт приміщення, але в звязку з не прийняттям підготовленого ремонту до нормативів ремонт в приміщенні призупинено

Поточний ремонт ФАПу с.Олексіївка(меблі та оргтехніка)

20,0

Повністю готове приміщення, яке станом на 01.01.2023року здане в експлуатацію

Поточний ремонт ФАПу с.Великомарянівка(меблі та оргтехніка)

20,0

Повністю готове приміщення, яке станом на 01.01.2023року здане в експлуатацію

Поточний ремонт ФАПу с.Монаші(меблі та оргтехніка)

40,0

Повністю готове приміщення, яке станом на 01.01.2023року здане в експлуатацію

Поточний ремонт АЗПСМ с.Маразліївка

15,0

Повністю готове приміщення, яке станом на 01.01.2023року здане в експлуатацію

Забезпечення інтегрованих систем соціального захисту в громаді

Забезпечення організації соціальної роботи із сім’ями та дітьми, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають в складних життєвих обставинах

Здійснення роботи по збільшенню кількості виявлених сімей та дітей, що належать до вразливих груп населення та/або перебувають в СЖО

20,0

Здійснено видатки на виконання програми станом на 01.01.2023 року в 100% розмірі

Охоплення соціальними послугами не менше ніж 85% виявлених сімей та дітей

 

 

Збільшення частки сімей та дітей охоплених послугами із соціального супроводу до загальної кількості сімей та дітей охоплених соціальними послугами

49,0

Здійснено видатки на виконання програми станом на 01.01.2023 року в 100% розмірі

Зменшення кількості повторно виявлених сімей та дітей, що належать до вразливих груп населення та/або СЖО

 

 

Розроблення проекту та затвердження програми з озеленення територій громади

Закупівля саджанців та вирощення власного питомника на території громади задля ефективного та економічно доцільного використання коштів

Виділення земельної ділянки під питомник та розробка проекту на нього

 

 

Закупівля саджанців та посадкового матеріалу для вирощування питомника

100,0

Здійснено видатки на виконання програми станом на 01.01.2023 року в 100% розмірі

Висадження саджанців  по території громади та в зонах відпочинку

«Облаштування зеленого парку  село Широке, Білгород-Дністровського району Одеської області»

 

 

«Облаштування зеленого парку  село Долинівка, Білгород-Дністровського району Одеської області»

 

 

«Облаштування зеленого парку  село Великомарянівка, Білгород-Дністровського району Одеської області»

 

 

«Облаштування зеленого парку  село Маразліївка, Білгород-Дністровського району Одеської області»

 

 

«Облаштування зеленого парку  село Олексіївка, Білгород-Дністровського району Одеської області»

 

 

«Облаштування зеленого парку  село Монаші, Білгород-Дністровського району Одеської області»

 

 

 

Начальник фінансового управління                                   Анна Городецька