МАРАЗЛІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БІЛГОРОД -ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  сесія XLV скликання 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

26 лютого 2025 року                       с. Маразліївка                                                 

Про затвердження звіту «Про виконання бюджету Маразліївської сільської територіальної громади за 2024 рік»

 

   Керуючись ст.26, ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.143 Конституції України, Закону України "Про Державний бюджет України на 2024 рік", відповідно до рішення Маразліївської сільської ради № 1181-VIІІ від  22.12.2023 року «Про бюджет Маразліївської  сільської територіальної громади на 2024 рік» зі змінами, заслухавши й обговоривши інформацію начальника фінансового управління Городецької А.А. про  виконання бюджету Маразліївської сільської територіальної громади за 2024 рік, сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 

  1. Затвердити звіт про виконання бюджету Маразліївської сільської територіальної громади за 2024 рік   по доходах в сумі 82 605,3 тис.грн. і по видатках в сумі 80 387,6 тис.грн.(Додаток 1 додається), в тому числі :
  • по доходах загального фонду  в сумі 80 114,3тис.грн.
  • по доходах спеціального фонду в сумі 2 491,0 тис.грн.
  • по видатках загального фонду 75 727,4тис.грн.
  • по видатках  спеціального фонду 4 660,2 тис.грн.

 

  1. Контроль за виконання рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (голова Станков М.М.)

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                               Віктор ТОПОР

 

Додаток №1 до рішення  сесії

Маразліївської сільської ради

______-VIII від ____.02.2024 року

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

ДО  ЗВІТУ  ПРО ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ

 МАРАЗЛІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ   

ЗА 2024 РІК

1. Загальна характеристика виконання бюджету

Бюджет Маразліївської сільської територіальної громади Білгород-Дністровського району  Одеської області  затверджено на сесії сільської ради  22.12.2024 року №1181-VIII «Про бюджет Маразліївської сільської територіальної громади  на 2024 рік» з внесеними змінами.

Відповідно до даного рішення з внесеними змінами   затверджено 

загальний обсяг доходів  бюджету на 2024 рік в сумі  73 916,8 тис. грн.    в тому числі :

  • загальний фонд 71 733 ,7 тис.  грн.

  • спеціальний фонд 2 183,1 тис. грн.   

загальний обсяг видатків бюджету за 2024 рік в сумі   85 188,0 тис. грн.  в тому числі :

  • загальний фонд 79 649,3 тис.  грн.

  • спеціальний фонд 5 538,7 тис. грн.  

Структура бюджету

Маразліївської сільської  територіальної громади за  2024 рік

тис.грн.

 

План з урахуванням  змін  за 2024  рік

Виконано 

за 2024  рік

Відхилення до уточненого плану 

( тис. грн.)

Виконано

до уточненого плану

(%)

ДОХОДИ в тому числі    :

73 916,8

82 605,3

+8 688,5

111,75

Загального фонду

71 733,7

80 114,3

+8 380,6

111,68

Спеціального фонду

2 183,1

2 491,0

+307,9

114,10

ВИДАТКИ в тому числі    :

85 188,0

80 387,6

-4 800,4

94,36

Загального фонду

79 649,3

  1. 727,4

-3 921,9

95,08

Спеціального фонду

5 538,7

4 660,2

-878,5

84,13

 

  Дохідна частина загального та спеціального фонду бюджету Маразліївської сільської  територіальної громади за 2024 рік виконана:

  • без урахування трансфертів на 127,12% , при плані звітного періоду затвердженому в сумі  33 680,2 тис. грн., виконання склало 42 813,5 тис. грн.  План звітного періоду перевиконано  в сумі   9 133,3 тис.грн. 

  • з урахуванням трансфертів на 111,75% при плані звітного періоду затвердженому в сумі  73 916,8 тис. грн., виконання склало 82 605,3 тис. грн.  План звітного періоду  перевиконано  в сумі   8 688,5 тис.грн. 

  Видаткова частина загального та спеціального фонду бюджету Маразліївської сільської  територіальної громади за 2024 рік виконана в сумі 80 387,6 тис. грн., або на 94,36 % до уточненого плану за 2024 рік 85 188,0 тис. грн., в тому числі:

по загальному фонду в сумі 75 727,4 тис. грн., або на 95,08% до уточненого плану за 2024 рік  79 649,3 тис. грн.

по спеціальному фонду в сумі 4 660,2 тис. грн., або на 84,13% до уточненого плану за 2024 рік  5 538,7 тис. грн.

 

 

 

 

 

 

2. Показники економічного розвитку регіону  

 

Відповідно до Закону України   «Про добровільне об’єднання територіальних громад» утворено Маразліївську  сільську  територіальну громаду з центром в селі Маразліївка  у складі сіл Долинівка, с. Великомарянівка (Великомарянівська сільська рада) , с.Широке, (Широківська сільська рада), с. Маразліївка, с.Олексіївка,с.Полянка, с.Романівка, с.Зелене (Маразліївська сільська рада), с. Монаші (Монашівська  сільська рада). Маразліївська сільська  територіальна громада розташована у задністровській частині Одеської області у субрегіоні Бесарабії у Білгород-Дністровському районі та займає площу  29,6  км2, з населенням 5,3 тис. чоловік, в тому числі внутрішньо переміщених  осіб станом на 01.01.2025 року 0,1 тис. чоловік.

Територіальна громада має сприятливі передумови для соціально-економічного розвитку. Серед усіх категорій земель Маразліївської об’єднаної територіальної громади найважливіше економічне значення мають землі сільськогосподарського призначення, які складають 70%. Ґрунтичорноземні звичайні північностепові та південностепові, за якісними характеристиками (родючість) віднесені до добрих. Основна частина цих земель зайнята сільськогосподарськими угіддями (рілля), де вирощуються зернові культури та олійні. Другою категорією земель є землі населених пунктів, які є базою для житлового та комерційного будівництва, розвитку інфраструктури та комунального господарства, сфери обслуговування для жителів Маразліївської громади. Характерним є низька питома вага багаторічних насаджень.

          Основними природними ресурсами, окрім земельних, є поверхневі та підземні води, придатні для використання в сільському господарстві. Поверхневі води формують гідрографічну сітку, яка складається з р. Алкалія та її долини і ставка у с. Монаші, який розташований у долині річки. Водні ресурси виступають джерелом сільськогосподарського та побутового водопостачання, а тому відіграють вирішальну роль у розвитку сільського господарства та у життєдіяльності населення. Уздовж русла річки розташовані такі населені пункти громади: села Монаші, Зелене, Олексіївка, Маразліївка, Полянка, Великомар’янівка, Широке. У нижній течії на півдні території громади біля села Широке річка Алкалія впадає у озеро Солене, яке сполучається з лиманом Бурнас, який входить до Національного природного парку «Тузлівські лимани» (Татарбунарський район). Потенційно річка та ставок є місцями для спортивного рибальства та полювання на дичину, відпочинку.

       Довідково: загальна довжина річки Алкалія становить 67 км, з них до 35 км у межах Маразліївської громади, витоки починаються на території Республіки Молдова, площа водозбірного басейну 653 км². Похил річки 1,7 м/км на південь. Долина широка, розчленована ярами та балками, є стариці. Річище помірно звивисте, завширшки 6—8 м, розчищене і випрямлене протягом 30 км. Влітку подекуди міліє та висихає. Споруджено кілька ставків. Використання річки господарсько-побутове, на зрошення.

      Економічний потенціал громади складається з підприємств та суб’єктів підприємницької діяльності, які розташовані та здійснюють свою діяльність на території громади та налічують близько 205, в тому числі сільгосппідприємства, які платять єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків – 39, підприємств, які платять земельний податок з юридичних осіб – 10, фізичних осіб підприємців, які платять єдиний податок з фізичних осіб – 102. Крім того, на території зареєстровано 31 установа, що сплачують податок на доходи фізичних осіб із заробітної плати.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перелік основних бюджетоутворюючих підприємств, (тис. грн)

 

Код

ЄДРПОУ

Найменування підприємства

Податкові надходження до загальноого фонду бюджетів (тис. грн.)

Питома вага (%)

21011485

СФГ «Колос»

10 069,3

28,5

03768730

ТОВ «Прогрес-2015»

4 048,5

11,4

40075815

АТ «Українська залізниця»

3 524,8

9,9

22496958

СФГ «Мрія»

3 059,6

8,6

19057770

СФГ «Лука»

3 019,7

8,5

00855405

СК «Долинівський»

1 729,6

4,9

26045230

СФГ «Основа»

2 637,4

7,6

21027090

СФГ «Татьяна»

2 063,9

5,8

00413179

ВАТ «Октябрський»

806,5

2,3

37832074

ПП «Агрокомпанія «Агроток»

715,4

2,0

21011443

СФГ «Нива»

436,3

1,2

40270559

ТОВ «Бесарабія Агро»

738,6

2,1

40660642

ПП "АГРОФІРМА "НІВА 1"

1 934,5

5,5

22497064

СФГ «ТЭРА»

617,1

1,7

 

ВСЬОГО

35 401,2

100.0

 

        

 

Код

ЄДРПОУ

Найменування підприємства

Податкові надходження 2024 рік (тис. грн.)

Податкові надходження 2021 рік (тис. грн.)

Темп росту до аналогічного періоду 2021 року    (%)

21011485

СФГ «Колос»

10 069,3

4 658,5

216%

03768730

ТОВ «Прогрес-2015»

4 048,5

2 556,2

158%

40075815

АТ «Українська залізниця»

3 524,8

1 339,7

263%

22496958

СФГ «Мрія»

3 059,6

1 548,9

197%

19057770

СФГ «Лука»

3 019,7

1 534,2

196%

00855405

СК «Долинівський»

1 729,6

1 006,3

171%

26045230

СФГ «Основа»

2 637,4

1 800,9

146%

21027090

СФГ «Татьяна»

2 063,9

1 131,7

182%

00413179

ВАТ «Октябрський»

806,5

1 082,2

74,5%

37832074

ПП «Агрокомпанія «Агроток»

715,4

455,5

157%

21011443

СФГ «Нива»

436,3

283,6

153%

40270559

ТОВ «Бесарабія Агро»

738,6

234,9

314%

40660642

ПП "АГРОФІРМА "НІВА 1"

1 934,5

1 329,8

145%

22497064

СФГ «ТЭРА»

617,1

383,2

161%

 

ВСЬОГО

35 401,2

19 345,6

183%

   В умовах воєнного стану змінилися пріоритети у проведенні видатків з бюджету, насамперед забезпечуються соціально чутливі потреби з функціонування установ і закладів бюджетної сфери, комунальних підприємств та задоволення життєве необхідних потреб жителів територіальної громади. Саме видатки на освіту, соціальний захист та соціальне забезпечення, підтримка ЗСУ становлять найбільшу частку. 

          

 

 

 

 

3. Доходи 

 

          Обсяг фінансового ресурсу бюджету громади на 2024 рік було розраховано  з урахуванням цілей державної та місцевої політики щодо державного та місцевих бюджетів на 2024 рік, із застосуванням чинних норм Бюджетного та Податкового кодексів України, за основними напрямами розвитку громади, рішення Маразліївської сільської ради від 07.07.2023 № 1032-VІІІ «Про встановлення місцевих податків та зорів на території Маразліївської сільської ради на 2024 рік», рішення Маразліївської сільської ради  від 22.12.2023року № 1181-VIII «Про бюджет Маразліївської сільської територіальної громади  на 2023 рік»,  рішень Маразліївської сільської ради, що впливають на показники дохідної та видаткової частини бюджету громади та інших прогнозних та програмних документів економічного і соціального розвитку.                          -                

 

          Протягом 2024 року спостерігається  зростання темпів надходження доходів загального фонду  бюджету громади (без трансфертів) (за рахунок погашення податкових зобовязань минулих періодів, в тому числі МПЗ за 2023рік), до  минулого року, % зростання надходжень склав 121% (+21%) або  в абсолютній сумі рівень зростання склав +7 305,5 тис. грн.

 

             До загального фонду бюджету Маразліївської сільської  територіальної громади за   2024 рік надійшло 80 114,3 тис.грн., що становить 111,68% до планових показників на звітний період, в тому числі

  • власних доходів протягом 2024 року надійшло 41 745,3 тис.грн., що становить 125,48 % до планових показників на звітний період, додатково надійшло до плану 8 477,3 тис.грн.

  • офіційних трансфертів протягом 2024 року надійшло 38 369,0тис.грн., що становить 99,75% до планових показників на звітний період.

Аналіз виконання  доходів бюджету

Маразліївської сільської  територіальної громади за 2023 рік по загальному фонду в порівняні з відповідним періодом минулого року

 

тис. грн.

 

 

Найменування

Уточнені планові показники на    2024 року

 

Виконано  за 2024 рік

 

 

Відхилення до уточненого плану 

( тис. грн.)

% виконання до уточненого плану

Виконано  за 2023 рік

 

Виконано  за 2021 рік

 

Темп росту до аналогічного періоду 2021 року    (%)

Доходи від податків і зборів 

33 268,0

41 745,3

+8 477,3

125,48

34 439,8

22 663,8

184%

Офіційні трансферти

38 465,7

38 369,0

- 96,7

99,75

42 805,5

31 395,4

122%

ВСЬОГО ДОХОДІВ

71 733,7

80 114,3

+8 380,6

111,68

77 245,3

54 059,2

148%

 

 

Структуру надходжень загального фонду бюджету громади (без трансфертів) складають:

- податок на доходи фізичних осіб51,75 %  або в абсолютній сумі складає  21 606,1 тис.грн.;

- місцеві податки і збори46,18 %, або в абсолютній сумі складає 19 277,0тис.грн.  в т.ч.:

податок на майнот.ч. податок на нерухоме майно відмінне від земельної  ділянки,               плата за землю, транспортний податок) – 22,1 %, або в абсолютній сумі складає 9 208,7 тис.грн.

єдиний податок24,18 %, або в абсолютній сумі складає 10 068,3 тис.грн.

- акцизний податок1,4 % або в абсолютній сумі складає  582,1 тис.грн.;

- плата за надання  адміністративних послуг0,66% або в абсолютній сумі складає 276,3тис.грн ;

- інші податки і збори0,01% або в абсолютній сумі складає  3,8 тис.грн; 

 

Загалом, в структурі бюджету  доходів загального фонду 52,1 % власні надходження та 47,89% міжбюджетні трансферти.

 

Аналіз виконання доходів загального фонду бюджету

Маразліївської сільської  територіальної громади за  2024 рік

   тис. грн.

 

 

Найменування

Планові показники на  2024 рік

Фактично надійшло за 2024 рік

Відхилення до уточненого плану(+/-) тис.грн.

% виконання до плану

Податок та збір на доходи фізичних осіб

16 500,0

21 606,1

+5 106,1

130,95

Внутрішні податки на товари та послуги (акцизний податок)

656,0

582,1

-73,9

88,73

Податок на нерухоме майно

146,6

271,4

+124,8

185

Земельний податок з юр.та фіз.осіб 

4 500,0

4 973,6

+473,6

110,5

Орендна плата з юр.та фіз.осіб 

3 732,0

3 944,5

+212,5

105,7

Транспортний податок

7,0

19,3

+12,3

275

Єдиний податок

7 441,0

10 068,2

+2 627,2

135

Адміністративний збір

245,4

249,1

+3,7

101

Інші надходження

20,0

18,7

-1,3

93,5

Інші податки та збори

10,0

12,3

-6,5

56,5

ВСЬОГО ДОХОДІВ  (без урахування трансфертів)

33 268,0

41 745,3

+8 477,3

125,48

 

 

Динаміка надходження до загального фонду бюджету громади основних дохідних  джерел                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      за 2024 рік в порівнянні з 2023 роком

 тис. грн.

 

 

Найменування

Надходження за 

2023 рік

Надходження  за 2024 рік

Відхилення

(-/+)

%  до минулого року

ДОХОДИ ВІД ПОДАТКІВ ТА ЗБОРІВ

 

 

 

 

Податок та збір на доходи фізичних осіб

15 136,5

21 606,1

+6 469,6

142,74

Внутрішні податки на товари та послуги (акцизний податок)

857,6

582,1

-275,5

67,8

Податок на нерухоме майно

193,5

271,4

+77,9

140,3

Земельний податок з юр.та фіз.осіб 

4 349,1

4 973,6

+624,5

114,3

Орендна плата з юр.та фіз.осіб 

3 505,6

3 944,5

+438,9

112,5

Транспортний податок

8,3

19,3

11,0

232,5

Єдиний податок

9 933,8

10 068,2

+134,4

101,4

Адміністративний збір

299,9

249,1

-50,8

83

Інші надходження

76,4

18,7

-56,7

24,5

Інші податки та збори

79,1

12,3

-66,8

15,5

ВСЬОГО ДОХОДІВ ( без урахування трансфертів)

34 439,8

41 745,3

+7 305,5

121,2

 

 

 

 

 

Міжбюджетні трансферти

42 805,5

38 369,0

-4 436,5

89,6

 

 

 

 

 

ВСЬОГО ДОХОДІВ (з урахуванням трансфертів) 

77 245,3

80  114,3

+2 869,0

103,7

 

 Порівняно із відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 2 869,0 тис.грн. або 103,7%, в тому числі за рахунок

  • зростання власних доходів на 7 305,5 тис.грн., що становить темп росту  проти відповідного періоду  2023 року 121,2%

  • зменшення офіційних трансфертів на 4 436,5 тис.грн., що становить проти відповідного періоду 2023 року  89,6%.

 

Динаміка надходження до загального фонду бюджету громади основних дохідних  джерел                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      за 2024 рік в порівнянні з 2021 роком

  •  тис. грн.

 

 

Найменування

Надходження за

2021 рік

Надходження  за 2024 рік

Відхилення

(-/+)

%  до 2021 року

ДОХОДИ ВІД ПОДАТКІВ ТА ЗБОРІВ

 

 

 

 

Податок та збір на доходи фізичних осіб

9 410,4

21 606,1

+12 195,7

229,6

Внутрішні податки на товари та послуги (акцизний податок)

90,7

582,1

+491,4

641,8

Податок на нерухоме майно

46,8

271,4

+224,6

579,9

Земельний податок з юр.та фіз.осіб 

3 023,2

4 973,6

+1 950,4

164,5

Орендна плата з юр.та фіз.осіб 

3 267,6

3 944,5

+676,9

120,7

Транспортний податок

-

19,3

19,3

100

Єдиний податок

6 540,4

10 068,2

+3 527,8

153,9

Адміністративний збір

257,2

249,1

-8,1

96,9

Інші надходження

5,2

18,7

+13,5

359,6

Інші податки та збори

22,3

12,3

-10,0

55

ВСЬОГО ДОХОДІВ ( без урахування трансфертів)

22 663,8

41 745,3

+19 081,5

184,2

 

 

 

 

 

Міжбюджетні трансферти

31 395,4

38 369,0

+6 973,6

122,2

 

 

 

 

 

ВСЬОГО ДОХОДІВ (з урахуванням трансфертів) 

54 059,2

80  114,3

+26 055,1

148,2

 

Порівняно із відповідним періодом 2021 року надходження збільшились на 26 055,1 тис.грн. або 148,2%, в тому числі за рахунок

  • зростання власних доходів на 19 081,5 тис.грн., що становить темп росту  проти відповідного періоду  2021 року 184,2%

  • збільшення офіційних трансфертів на 6 973,6 тис.грн., що становить проти відповідного періоду 2021 року  122,2%.

 

Динаміка  надходження до загального фонду бюджету за 2024 рік в порівнянні з відповідним періодом минулого року   (без урахування трансфертів) 

 

Період

2023 рік

(тис .грн.)

2024 рік

(тис. грн.)

Відхилення

 

Темп росту до минулого року

І квартал

4 786,2

7 326,2

+2540,0

153,1

ІІ квартал

5 569,4

6 602,4

+1033,0

118,5

ІІІ квартал

9 696,7

14 404,7

+4708,0

148,5

VI квартал

14 387,5

13 412,0

-975,5

93,2

Всього

34 439,8

41 745,3

+7 305,5

121,2

                                                          

                                                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Податок  на  доходи фізичних осіб

 

            Податок та збір на  доходи фізичних осіб за 2024 рік зарахований до бюджету громади  в сумі  21 606,1 тис.грн. при уточненому плані 16 500,0 тис. грн., що складає 130,95 % або додатково отримано до плану  5 106,1 тис. грн.. Податок та збір на  доходи фізичних осіб є одним з основних  джерел  доходів загального фонду місцевого бюджету, питома вага якого у фактичних надходженнях загального фонду  без урахування трансфертів складає 51,75 % . 

 

         Інформація щодо джерел надходжень  податку на доходи фізичних осіб

за  2024 рік  

                                                                                                                                             тис. грн.

КБК

Найменування

Планові показники

за    2024 рік

Фактично надійшло

за    2024 рік

Відхилення

(-/+)

%  до виконання

11010100

Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати

9 100,0

11 028,1

+1 928,1

121,19

11010400

Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата

6 300,0

8 750,6

+2 450,6

138,9

11010500

Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування

100,0

86,4

-13,6

86,44

11011300

Податок на доходи фізичних осіб у вигляді мінімального податкового зобовязання, що підлягає сплаті фізичними особами

1 000,0

1 741,0

+741,0

174,1

11010000

Податок та збір на доходи фізичних осіб

16 500,0

21 606,1

+5 106,1

130,95

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Динаміка надходження

податку на доходи фізичних осіб за 2024 рік в порівняні з відповідним періодом минулого року

                                                                                                         тис. грн.

 

          Період

2023 рік

(тис .грн.)

2024 рік

(тис. грн.)

Відхилення

 

Темп росту до минулого року

І квартал

1 706,3

2 731,0

+1 024,7

160

ІІ квартал

2 090,7

2 983,1

+892,4

142

ІІІ квартал

2 962,9

9 441,0

+6 478,1

318

VI квартал

8 376,6

6 451,1

-1 925,5

77

Всього

15 136,5

21 606,1

+6 469,6

142,7

 

Зростання рівня надходжень податку на доходи фізичних осіб  в 2024 році до  аналогічного періоду минулого  року складає +42,7% або +6 469,6 тис. грн..

           На  позитивну тенденцію змін даного показника   мали  вплив наступні фактори:

  • протягом тривалої дії воєнного стану,  стабілізувалась економічна активність суб’єктів господарювання,  що здійснюють виробничу діяльність в громаді, також проводиться робота з платниками податків щодо забезпечення державних гарантій при виплаті заробітної плати.

-     підвищення рівня мінімальної заробітної плати та зростання рівня прожиткового мінімуму доходів громадян, ставки єдиної тарифної сітки, відповідно до якої нараховується заробітна плата  працівникам бюджетної сфери  в 2024 році;

- виплата орендної плати за паї склала більше 10% від НГО (в 2021 році була 6%).

 

            

Акцизний податок

                 Реалізація реформи місцевого самоврядування сприяла появі нових стимулів для розвитку громад за рахунок податків. Зокрема, акциз із виробленого в Україні та ввезеного на її митну територію пального є загальнодержавним податком, частка якого в 2022 році зараховується до місцевих бюджетів за місцем його реалізації. Відповідно до ст. 64 Бюджетного кодексу  до доходів загального фонду бюджетів сільських, селищних, міських територіальних громад належить, зокрема, 13,44 % акцизного податку з виробленого в Україні пального. Постановою КМУ від 17.03.2021 року № 232 «Деякі питання зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду відповідних бюджетів місцевого самоврядування» розмір акцизного податку, що підлягає зарахуванню до того чи іншого місцевого бюджету, визначають як добуток 13,44 і частки, визначеної для конкретного бюджету, що характеризує обсяг реалізованого суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі пального на відповідній території в загальному обсязі такого реалізованого пального загалом в Україні.

                 За 2024 рік  виконання склало  в сумі 582,1 тис. грн., при плані звітного періоду затвердженому в сумі  656,0 тис. грн., або виконання склало 88,73 % , недоотримано до плану -73,9 тис. грн.. Акцизний податок  є джерелом  доходів загального фонду сільського бюджету, питома вага якого у фактичних надходженнях загального фонду  без урахування трансфертів складає 1,4 % .

 

Інформація щодо  джерел надходжень , які формують внутрішні податки  на товари та послуги за 2024 рік 

тис. грн

КБК

Назва податку

Планові показники  за    2024 рік

Фактично надійшло за    2024 рік

Відхилення до уточненого плану відповідного періоду

14021900

Пальне

150,0

80,9

-69,1

14031900

Пальне

500,0

489,9

-10,2

14040200

Акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (крім тих, що оподатковуються згідно з підпунктом 213.1.14 пункту 213.1 статті 213 Податкового кодексу України)

6,0

11,3

+5,3

 

Разом

656,0

582,1

-73,9

 

Динаміка надходження акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів за 2024 рік в порівняні з відповідним періодом минулого року

                                                                                                                                   тис. грн.

          Період

2023 рік

(тис .грн.)

2024 рік

(тис. грн.)

Відхилення

 

І квартал

240,6

133,8

-106,8

ІІ квартал

267,3

157,5

-109,8

ІІІ квартал

171,9

134,8

-37,1

VI квартал

177,8

156,0

-21,8

Всього

857,6

582,1

-275,5

 

 

Місцеві податки і збори 

 

  В структурі надходжень загального фонду бюджету громади (без трансфертів)  місцеві податки і збори займають 46,18 % зокрема:

                - податок на майно (в т.ч. податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, плата за землю, транспортний податок) –22,1%,

                - єдиний податок – 24,18 %.

                Законом України № 2120-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» змінено встановлений Податковим кодексом України порядок справляння податку на нерухоме майно та плати за землю. Який передбачає, що тимчасово, на період з 1 березня 2022 року по 31 грудня року, наступного за роком, у якому припинено або скасовано воєнний час, не нараховується та не сплачується податок на нерухоме майно та плата за землю , що розташовані на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії, або на територіях, тимчасово окупованих збройними формуваннями Російської Федерації. Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих збройними формуваннями Російської Федерації, визначається Кабінетом Міністрів України.

 

                                                     Податок на нерухоме майно

 

       За 2024 рік  виконання склало  в сумі 271,3 тис. грн., при плані звітного періоду затвердженому в сумі  146,6 тис. грн., або виконання склало 185 % перевиконання склало 124,7 тис. грн.. 

 

Інформація щодо  надходження  податку  на нерухоме майно за  2024 рік

                                                                                                                                             (тис грн.)

 

Назва  податку

Планові показники  за    2024 рік

Фактично надійшло за    2024 рік

Відхилення до уточненого плану відповідного періоду

% виконання

18010100

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об’єктів житлової нерухомості

1,6

2,6

+1,0

165,38

18010200

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об’єктів житлової нерухомості

5,0

12,6

+7,6

251,87

18010300

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об’єктів нежитлової нерухомості

50,0

129,1

+79,1

258,22

18010400

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об’єктів нежитлової нерухомості

90,0

127,0

+37,0

141,12

 

Разом

146,6

271,3

+124,7

185

 

Динаміка надходження податку  на нерухоме за 2024 рік в порівняні з відповідним періодом минулого року

тис. грн.

          Період

2023 рік

(тис .грн.)

2024 рік

(тис. грн.)

Відхилення

 

І квартал

17,0

45,4

+28,4

ІІ квартал

31,4

37,7

+6,3

ІІІ квартал

116,0

127,5

+11,5

VI квартал

29,1

60,8

+31,7

Всього

193,5

271,3

77,9

 

Плата за землю

 

        Плата за землю є  джерелом  доходів загального фонду сільського бюджету.  Плата за землю складається  з земельного податку та орендної плати  за земельні ділянки. Згідно з Податковим  кодексом України платниками податку є  власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) , землекористувачі , платниками орендної плати – орендарі земельних ділянок.  Згідно з Бюджетним кодексом з 2011 року надходження  плати за землю в повному обсязі зараховуються до місцевого бюджету за місцем розташування земельної ділянки.

          За 2024 рік  до  бюджету мобілізовано доходів в сумі тис. грн., при плані 8 047,7  тис. грн., або виконання склало 102.3 %  перевиконано  планові показники в сумі 184,7  тис. грн.. 

Інформація щодо  джерел надходжень , які формують плату за землю 

за 2024 рік

тис. грн.

КрдККод 

Назва  податку

Планові показники  2024 року

Фактично надійшло за    2024 рік

Відхилення до уточненого плану відповідного періоду

% виконання

18010500

Земельний податок з юридичних осіб

3 500,0

3 652,4

+152,4

104,35

18010600

Орендна плата з юридичних осіб

3 402,0

3 448,8

+46,8

101,38

18010700

Земельний податок з фізичних осіб

1 000,0

1 321,2

+321,2

132,12

18010900

Орендна плата з фізичних осіб

330,0

495,7

+165,7

150,22

1801110

Транспортний податок

7,0

19,3

+12,3

275

 

Разом

8 239,0

8 937,4

+698,4

108,5

 

Динаміка надходження плати за землю за

2024 рік в порівняні з відповідним періодом минулого року

тис. грн.

          Період

2023 рік

(тис .грн.)

2024 рік

(тис. грн.)

Відхилення

 

І квартал

1 481,2

2 157,1

+675,9

ІІ квартал

1 677,8

1 991,4

+313,6

ІІІ квартал

2 530,3

2 489,4

-40,9

VI квартал

2 173,7

2 299,5

+125,8

Всього

7 863,0

8 937,4

+1 074,4

 

 

         Дані  показники  позитивні на фоні того, що незважаючи на зміни в податковому законодавстві пов’язаними із введенням воєнного стану в лютому 2022 року, зокрема  тимчасово на період дії воєнного стануне нараховується та не сплачується плата за землю (земельний податок та орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності) за земельні ділянки (земельні частки (паї)), що розташовані на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії або на територіях, тимчасово окупованих збройними формуваннями РФ, та перебувають у власності або користуванні, у тому числі на умовах оренди, фізичних або юридичних осіб, а також земельних ділянок (земельних часток (паїв)), які визначені обласними військовими адміністраціями як засмічені вибухонебезпечними предметами та/або на яких наявні фортифікаційні споруди. Виключення Одеської області з переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих  збройними формуваннями Російської Федерації, визначається  Кабінетом Міністрів  України призводить до самостійного погашення заборгованостей платників податків Маразліївської територіальної громади. На позитивний показник також вплинуло перегляд ставок місцевих податків та зборів згідно рішення сесії Маразліївської сільської ради.

         

Єдиний податок

 

               Єдиний податок   є  джерелом  доходів загального фонду сільського бюджету, питома вага якого у фактичних надходженнях загального фонду  без урахування трансфертів складає 24,18 % .

У 2024 році сума єдиного податку щомісяця складалася

  • для 1 групи ФОП – 302,80 грн. (10 % від прожиткового мінімуму); 

  • для 2 групи ФОП – 1420 грн. (20 % від мінімальної зарплати); 

  • для 3 групи ФОП ставки не зміняться порівняно з 2023 роком: 

  •     3 % від доходів для платників ПДВ; 

  •     5 % від доходів для неплатників ПДВ. 

Також сільгосппідприємства, які платять єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків сплачують по ККД 18050500, до них входить сплата Мінімального податкового зобовязання та надійшла вона за 2023 рік в 2024 році в сумі 1 835,1тис грн.

 

       За 2024 рік  виконання склало в сумі 10 068,2 тис. грн., при плані звітного періоду в сумі 7 441,0 тис. грн., або виконання склало 135,31додатково отримано доходів в сумі 2 627,2тис. грн. В порівнянні з відповідним періодом минулого року можна відмітити, що темп росту 2024 року до 2023 року складає 166,5%.

 

Інформація щодо  джерел надходжень, які формують єдиний податок за 2024 рік

 

  ( тис.грн.)

Код

доходів

Назва  податку

Планові показники 2024 року

Фактично надійшло за    2024 рік

Відхилення до уточненого плану відповідного періоду

% виконання

18050300

Єдиний податок з юридичних осіб

151,0

289,0

+138,0

191,36

18050400

Єдиний податок з фізичних осіб

870,0

1 412,9

+542,9

162,41

18050500

Єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників

6 420,0

8 336,3

+1 946,3

130,32

 

Разом

7 441,0

10 068,2

+2 627,2

135,31

 

Динаміка надходження до загального фонду бюджету громади єдиного податку за 2024 рік в порівнянні з 2021 роком

 

  ( тис.грн.)

Код

доходів

Назва  податку

Факт 2021 року

Фактично надійшло за    2024 рік

Відхилення до уточненого плану відповідного періоду

% виконання

18050300

Єдиний податок з юридичних осіб

77 ,8

289,0

+211,2

371

18050400

Єдиний податок з фізичних осіб

992,8

1 412,9

+420,1

142

18050500

Єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників

5 469,8

8 336,3

+2 866,5

152

 

Разом

6 540,4

10 068,2

+3 527,8

154

 

                                           Динаміка надходження єдиного податку  

                    за 2024 рік в порівняні з відповідним періодом минулого року

тис. грн.

          Період

2023 рік

(тис .грн.)

2024 рік

(тис. грн.)

Відхилення

 

І квартал

1 200,4

2 184,5

+984,1

ІІ квартал

1 416,8

1 391,0

+25,8

ІІІ квартал

3 823,7

2 128,8

-1 694,9

VI квартал

3 492,9

4 363,9

+871,0

Всього

9 933,8

10 068,2

+134,4

 

 

Плата за надання адміністративних послуг

 

        Надходження плати за надання адміністративних послуг до бюджету громади за 2024 рік  склало в сумі 249,1 тис. грн., при плані звітного періоду в сумі 245,4 тис. грн., або виконання склало 101,5перевиконання планових показників склало 3,7 тис. грн.

 

Інформація щодо  джерел надходжень, які формують плату за надання адміністративних послуг  за 2023 рік

( тис.грн.)

Код

доходів

Назва  податку

Планові показники     2024 року

Фактично надійшло за    2024 рік

Відхилення до уточненого плану відповідного періоду

22012500

Плата за надання інших адміністративних послуг

0,1

0

0

22012600

Адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень 

220,0

216,6

-3,3

22012900

Плата за скорочення термінів надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, а також плата за надання інших платних послуг, пов’язаних з такою державною реєстрацією

0,1

0

0

22090100

Державне мито, що сплачується за місцем розгляду та оформлення документів на спадщину і дарування

0,2

0,5

+0,3

22090400

Державне мито, повязане з видачею та оформленням закордонних паспортів (посвідок) та паспортів громадян України

5,0

10,0

+5,0

22130000

Орендна плата за водні обєкти (їх частини), що надаються в користування на умовах оренди

20,0

22,0

+2,0

 

Разом

245,4

249,1

+3,7

 

Динаміка надходження плати за надання адміністративних послуг

за 2024 рік в порівняні з відповідним періодом минулого року

тис.грн

 

          Період

2023 рік

(тис .грн.)

2024 рік

(тис. грн.)

Відхилення

 

І квартал

134,9

59,8

-75,1

ІІ квартал

50,0

40,5

-0,5

ІІІ квартал

54,9

82,0

+27,1

VI квартал

60,1

66,8

+6,7

Всього

299,9

249,1

-50,8

 

Інші надходження

             За 2024 рік  виконання склало  в сумі 27,2 тис. грн., при плані звітного періоду в сумі 35,0 тис. грн., або виконання склало 77 %. Джерелами надходжень відповідного податку є сплочені штрафні санкції та інші неподаткові надходження.               

                                         

                                                          Доходи спеціального фонду.

 

          Дохідну  частину  спеціального  фонду  бюджету  громади  за  2024 рік виконано    на  114,1%, тобто  при   плані  звітного періоду затвердженому в сумі 2 183,1 тис. грн.,  виконання  склало 2 491,0 тис. грн.  

                     

Аналіз виконання  спеціального  фонду бюджету Маразліївської сільської  територіальної громади за 2024 рік

тис. грн.

ККД

 

Планові показники  2024 року

Фактично надійшло за    2024 рік

Відхилення до уточненого плану відповідного періоду

 

ДОХОДИ ВІД ПОДАТКІВ ТА ЗБОРІВ

 

 

 

19010000

Екологічний податок

12,2

41,6

+29,4

24060000

Інші надходження

-

0,4

+0,4

25000000

Власні надходження бюджетних установ 

400,0

1 026,2

+626,2

40000000

Офіційні трансферти

1 770,9

1 422,8

-348,1

 

ВСЬОГО ДОХОДІВ

2 183,1

2 491,0

+307,9

 

 

 

4.Видатки та заборгованість 

Фінансові ресурси бюджету громади спрямовувалися у першу чергу на забезпечення  потреби в асигнуваннях на оплату праці працівників бюджетних установ, відповідно до встановлених чинним законодавством умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати, проведення розрахунків за електричну енергію, водопостачання, водовідведення, соціальне забезпечення населення, послуги зв’язку, медикаменти та продукти харчування, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості із зазначених видатків,  фінансування видатків на національну безпеку і оборону та на здійснення заходів правового режиму воєнного стану, реалізацію сільських соціальних програм.

Видаткова частина бюджету територіальної громади за 2024 рік виконана в сумі 76 262,4 тис. грн., або на 90,84 % до уточненого плану на 2023 рік  83 943,4 тис. грн., в тому числі:

по загальному фонду в сумі 75 727,4 тис. грн., або на 95,08% до уточненого плану на 2024 рік  79 649,4 тис. грн.

по спеціальному фонду в сумі 4 660,2 тис. грн., або на 84,1% до уточненого плану на 2024 рік  5 538,7 тис. грн.

 

Фінансування  установ з бюджету територіальної громади за 2024 рік  в розрізі галузей склало тис. грн.:

  • освіту 45 598,7 тис.грн.(питома вага в видатках загального фонду бюджету 60,2%)

  • охорона здоров’я  884,0 тис.грн.(питома вага в видатках загального фонду бюджету 1,2%)

  • культуру 1 028,9 тис.грн. .(питома вага в видатках загального фонду бюджету 1,4%)

  • соціальний захист та соціальне забезпечення 3 496,9 тис.грн. .(питома вага в видатках загального фонду бюджету 4,6%)

  • державне управління 10 156,5 тис.грн. (питома вага в видатках загального фонду бюджету 13,4%)

  • фізична культура і спорт 86,5 тис грн (питома вагаг в видатках загального фонду бюджету 0,1%)

  • житлово- комунальне господарство 9 850,1 тис.грн. .(питома вага в видатках загального фонду бюджету 13%)

  • інша діяльність 765,1 тис.грн. .(питома вага в видатках загального фонду бюджету 1%)

  • економічна діяльність 405,9 тис.грн. .(питома вага в видатках загального фонду бюджету 0,5%)

  • міжбюджетні трансферти 3 454,8 тис.грн.(питома вага в видатках загального фонду бюджету 4,6%)

 

По спеціальному  фонду за 2024 рік головними розпорядниками проведено касових видатків на загальну суму 3 983,9 тис.грн., в тому числі на

  • освіту 2 273,5 тис.грн.

  • охорона здоров’я24,6 тис. грн.

  • соціальний захист та соціальне забезпечення – 222,4тис грн.

  • культура – 24,5тис грн

  • інша діяльність81,9 тис. грн.

  • міжбюджетні трансферти 2 033,3 тис.грн.

 

Фінансування  установ з бюджету (загальний та спеціальний фонд) територіальної громади за 2023 рік  в розрізі напрямків видатків  склало 76 262,4 тис.грн.,  в тому числі :

  • оплата праці і нарахування на заробітну плату  52 139,5  тис.грн.

  • предмети , матеріали ,обладнання та інвентар 7 421,0 тис.грн.

  • медикаменти – 16,0 тис. грн.

  • продукти харчування 2 783,6 тис.грн.

  • оплата послуг ( крім комунальних) 3 479,4  тис.грн.

  • видатки на відрядження – 0 тис. грн.

  • оплата комунальних послуг та енергоносіїв – 4 370,2 тис.грн .

  • поточні трансферти органам державного управління інших рівнів 3 454,8 тис.грн.

  • інші виплати населенню 2 616,4 тис.грн.

  • інші видатки 198,9 тис.грн.

  •    дослідження і розробки, окремі заходи  розвитку по реалізації державних (регіональних) програм -3,1 тис. грн.

  • придбання основних засобів – 1 871,5тис грн

  • капітальні трансферти органам державного управління інших рівнів 2 033,3 тис.грн.

 

Протягом поточного року забезпечена своєчасна виплата заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетних установ по всім галузях, відпускних педагогічним працівникам в повному обсязі згідно затверджених лімітів, забезпечено 100% фінансування захищених статей по всіх бюджетних установах: по енергоносіям, продуктам харчування, медикаментам.

Державне управління

        План асигнувань 2024 року на утримання органів місцевого самоврядування по загальному фонду виконано в сумі  10 156,5 тис.грн., що є 87,27 % виконання до уточненого плану 10 786,9тис грн. По спеціальному фонду видатки відсутні.

 

 

 

 

 

КТПКВ

КЕКВ

План з урахуванням змін 2024рік

Касові видатки

% виконання до плану

Обгрунтування

Маразліївська сілсьька рада (04377859)

0110150 «Організаційне. Інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності сільської ради»

2111

4166500,00

4088561,76

98,03

Є вакантні посади

2120

917000,00

894631,89

97,56

Є вакантні посади

2210

573253,00

549417,63

95,84

При здійснені закупівель є економія фонду

2240

323800,00

311509,50

96,20

При здійснені закупівель є економія фонду

2250

14250,00

 

 

Відсутність зареєстрованих авансових звітів

2272

20000,00

5985,00

29,93

Зменшилась к-ть витрачених м3 

2273

1100000,00

788260,29

71,66

Проведено роботу з енергоефективості

2275

47000,00

47000,00

100

Закуплено диз.паливо для геенраторів

2800

57000,00

30959,64

54,32

Економія в звязку з відсутностю поданих позовних проваджень

Поточні видатки

2000

7218803,00

6716325,71

93,04

 

Управління освіти, культури, сімї, молоді та спорту виконавчих органів Маразліївської сільської ради (40424663)

0610160 «Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті києві), селищах, селах, територіальних громадах

2111

764205,00

639532,34

90,23

Є вакантні посади

2120

168125,00

130361,41

77,54

Є вакантні посади

2210

15000,00

14980,00

99,87

При здійснені закупівель є економія фонду

2240

40000,00

39964,00

99,91

При здійснені закупівель є економія фонду

Поточні видатки

2000

987330,00

874837,75

88,61

 

Відділ з питань соціального захисту населення Маразліївської сілсьької ради білгород-Дністровського району Одеської області (43911834)

0810160 «Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті києві), селищах, селах, територіальних громадах

2111

625500,00

625487,30

100

 

2120

113500,00

110260,65

97,15

Є інвалід

2210

30250,00

30219,20

99,90

При здійснені закупівель є економія фонду

2240

47000,00

46972,00

99,94

При здійснені закупівель є економія фонду

2282

5000,00

3090,00

61,80

Проведено менше запланованого навчань

2800

3000,00

0

 

Економія в звязку з відсутностю поданих позовних проваджень

Поточні видатки

2000

824250,00

816029,15

99,0

 

Відділ житлово-комунального господарства та благоустрою Маразліївської сілсьької ради (42716199)

1410160 «Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті києві), селищах, селах, територіальних громадах

2111

613650,00

613634,25

100

 

2120

133500,00

133500,00

100

 

2210

15000,00

14980,50

99,87

При здійснені закупівель є економія фонду

2240

51852,00

51852,00

100

 

Поточні видатки

2000

814002,00

813966,75

100

 

Фінансове управління Маразліївської сілсьької ради (41349303)

3710160 «Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті києві), селищах, селах, територіальних громадах

2111

715235,00

714983,71

99,96

Є вакантні посади

2120

159900,00

157296,54

98,37

Є вакантні посади

2210

25000,00

24077,50

96,31

При здійснені закупівель є економія фонду

2240

41251,00

37952,00

92

При здійснені закупівель є економія фонду

2800

1100,00

1020,00

92,73

Сплачено штраф

Поточні видатки

2000

942486,00

935329,75

99,24

 

 

 

Освіта

         Державну політику в галузі освіти громади забезпечують 5 заклади загальної середньої освіти

 

Заклади освіти у громаді 

 

Показники

2024 рік

Кількість установ всього (КПКВ 1000)

5

Штатна чисельність (ДНЗ, ЗНЗ та інші установи освіти) в т.ч.:

196,03

  • штатна кількість ставок педагогічних працівників

132,93

  • штатна кількість ставок інших працівників

63,1

Фактично зайняті посади (ДНЗ, ЗНЗ та інші установи освіти) в т.ч.:

181,74

  • фактична кількість ставок педагогічних працівників

122,74

  • фактична кількість ставок інших працівників

59,00

Надання загальної середньої освіти

кількість установ,в т.ч.:

4

  • кількість ЗНЗ (без опорних закладів та філій)

3

  • кількість опорних закладів

1

  • кількість філій в опорних закладах

3

  • кількіст учнів

882

  • кількість класів

52

  • кількість дошкільних структурних підрозділів при ЗНЗ

3

  • кількіст дітей в дошкільних структурних підрозділах при ЗНЗ

65

  • кількість груп в дошкільних структурних підрозділах при ЗНЗ

5

штатна чисельність , в т.ч.:

190,53

  • штатна кількість ставок педагогічних працівників (тільки педагоги по КПКВ1030)

124,93

  • штатна кількість ставок педагогічних працівників (педагоги в дошкільних групах дошкільних структурних підрозділах при ЗНЗ)

8,00

Фактична кількість ставок в т.ч.:

177,24

  • фактична кількість ставок педагогічних працівників (тільки педагоги по КПКВ 1030)

116,74

  • фактична кількість ставок педагогічних працівників (педагоги в дошкільних групах дошкільних структурних підрозділах при ЗНЗ)

6,00

  • ІНШІ УСТАНОВИ Освіти:

1

 

Бюджетні призначення спрямовані на наступні програми.

По КТПКВКМБ 0611021 Надання загальної середньої освіти  закладами  загальної середньої освіти план з урахуванням змін 2024 року по загальному фонду виконано в сумі 13 716,9 тис. грн., або на 87,63 % до уточненого плану на звітний період   15 653,9 тис. грн..

План з урахуванням змін 2024 року по спеціальному  фонду виконано в сумі 446,3 тис. грн., або на 65,15 % до уточненого плану на звітний період   685,00 тис. грн.

КТПКВ

КЕКВ

План з урахуванням змін 2024рік

Касові видатки

% виконання до плану

Обгрунтування

Управління освіти, культури, сімї, молоді та спорту виконавчих органів Маразліївської сільської ради (40424663)

0611021 Надання загальної середньої освіти  закладами  загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету

2111

6130000,00

5801763,41

94,65

Є вакантні посади

2120

1408000,00

1408000,00

100

 

2210

1432083,16

1413209,50

98,69

При здійснені закупівель є економія фонду

2220

16000,00

16000,00

100

 

2230

2663025,00

1905441,47

71,55

При здійснені закупівель є економія фонду

2240

1204791,84

1157798,67

96,08

При здійснені закупівель є економія фонду

2271

581860,46

122114,89

20,99

Теплопостачання було ввімкнено в грудні

2272

55000,00

54997,67

100

 

2273

1898139,84

1582753,10

83,38

Проведено роботу з енергоефективості

2275

260000,00

253946,75

97,67

Закуплено диз.паливо та бензин для генраторів, пилети

2800

5000,00

992,40

19,85

Економія в звязку з відсутностю поданих позовних проваджень

Поточні видатки

2000

15653900,00

13716905,56

87,63

 

Спеціальний фонд

 

 

 

 

 

 

2210

 

77643,10

 

Отримано безкоштовно засоби дизенфікуючі

 

2230

400000,00

345205,94

 

Отримано батьківської плати

 

3110

20000,00

23480,00

85

Отримано безкоштовно синтезатор та закуплено колонку музичну

 

3122

265000,00

 

 

Не розроблено проектно-кошторисну документацію на будівництво бомбосховища

Всього заг. та спец. фонди

 

16338900,00

14163234,60

86,68

 

 

  По КТПКВКМБ 0611031 Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти план з урахуванням змін 2024 року по загальному фонду виконано в сумі 30 151,5 тис. грн., або на 98,81 % до уточненого плану на звітний період   30 514,5 тис. грн.

 

КТПКВ

КЕКВ

План з урахуванням змін 2024рік

Касові видатки

% виконання до плану

Обгрунтування

Управління освіти, культури, сімї, молоді та спорту виконавчих органів Маразліївської сільської ради (40424663)

0611031 Надання загальної середньої освіти  закладами  загальної середньої освіти за рахунок освітньої субвенції

2111

25049382,00

24786099,10

98,95

Є вакантні посади

2120

5465118,00

5365431,33

98,18

Є вакантні посади

Поточні видатки

2000

30 514500,00

30151530,43

98,81

 

  По КТПКВКМБ 0611061 Надання загальної середньої освіти за рахунок залишку коштів за освітньою субвенцією на кінець бюджетного періоду план з урахуванням змін 2024 року по загальному фонду виконано в сумі 550,7 тис. грн., або на 100 % до уточненого плану на звітний період   550,7 тис. грн. План з урахуванням змін 2024 року по спеціальному  фонду виконано в сумі 25,7 тис. грн., або на 98,07 % до уточненого плану на звітний період   26,2 тис. грн.

 

 

КТПКВ

КЕКВ

План з урахуванням змін 2024рік

Касові видатки

% виконання до плану

Обгрунтування

Управління освіти, культури, сімї, молоді та спорту виконавчих органів Маразліївської сільської ради (40424663)

0611061 Надання загальної середньої освіти  закладами  загальної середньої освіти рахунок залишку коштів за освітньою субвенцією на кінець бюджетного періоду

2240

550699,00

550698,76

100

 

3110

26206,00

25700,00

98,07

 

Всього видатки

 

576905,00

576398,76

99,9

 

 

 

По КТПКВКМБ 0611141 Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти план з урахуванням змін 2024 року по загальному фонду по виконано в сумі 862,4 тис. грн., або на 92,02 % до уточненого плану на звітний період 937,1 тис. грн..

КТПКВ

КЕКВ

План з урахуванням змін 2024рік

Касові видатки

% виконання до плану

Обгрунтування

Управління освіти, культури, сімї, молоді та спорту виконавчих органів Маразліївської сільської ради (40424663)

0611141 Надання загальної середньої освіти  закладами  загальної середньої освіти за рахунок освітньої субвенції

2111

740000,00

671211,53

90,70

Є вакантні посади

2120

154725,00

149753,48

96,79

Є вакантні посади

2210

10000,00

9000,00

90

При здійснені закупівель є економія фонду

2240

32400,00

32400,00

100

 

Поточні видатки

2000

937125,00

862365,01

92,02

 

 

По КТПКВКМБ 0611200 Надання освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами план з урахуванням змін 2024 року по загальному фонду виконано в сумі 4473,00грн, або 100% до планових показників.

КТПКВ

КЕКВ

План з урахуванням змін 2024рік

Касові видатки

% виконання до плану

Обгрунтування

Управління освіти, культури, сімї, молоді та спорту виконавчих органів Маразліївської сільської ради (40424663)

0611200 Надання освіти  за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами

2111

4433,75

4433,75

100

 

2120

39,25

39,25

100

 

Поточні видатки

2000

4473,00

4473,00

100

 

 

По КТПКВКМБ 0611210 Надання освіти за рахунок залишку коштів за субвенцією з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами на кінець бюджетного періоду план з урахуванням змін 2024 року по загальному фонду виконано в сумі 2,1тис. грн., або на 100 % до уточненого плану.

КТПКВ

КЕКВ

План з урахуванням змін 2024рік

Касові видатки

% виконання до плану

Обгрунтування

Управління освіти, культури, сімї, молоді та спорту виконавчих органів Маразліївської сільської ради (40424663)

0611210 Надання освіти  за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами на кінець бюджетного періоду

2111

1474,00

1474,00

100

 

2120

580,00

580,00

100

 

Поточні видатки

2000

2054,00

2054,00

100

 

 

По КТПКВКМБ 0611272 Реалізація заходів за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету)  план з урахуванням змін 2024 року по загальному фонду виконано в сумі 0тис. грн., до уточненого плану на звітний період 1,2 тис. грн..

По КТПКВКМБ 0611181 Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»  план з урахуванням змін 2024 року по спеціальному фонду виконано в сумі 56,2тис. грн., або на 100 % до уточненого плану на звітний період.

По КТПКВКМБ 0611182 Виконання заходів, спрямованих на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам план з урахуванням змін 2024 року по спеціальному фонду виконано в сумі 501,6тис. грн., або на 99,11% до уточненого плану на звітний період 506 046,00.

По КТПКВКМБ 0611291 Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок залишку коштів, за освітньою субвенцією на кінець бюджетного періоду, що мають цільове призначення, виділених відповідно до рішень Кабінету Міністрів України у попередніх бюджетних періодах (за спеціальним фондом)  план з урахуванням змін 2024 року по спеціальному фонду виконано в сумі 276,5тис. грн., або на 100 % до уточненого плану на звітний період.

По КТПКВКМБ 0611292 Реалізація заходів за рахунок залишку коштів, за освітньою субвенцією на кінець бюджетного періоду, що мають цільове призначення, виділених відповідно до рішень Кабінету Міністрів України у попередніх бюджетних періодах (за спеціальним фондом)  план з урахуванням змін 2024 року по спеціальному фонду виконано в сумі 967,2тис. грн., або на 73,60 % до уточненого плану на звітний період 1 314,1тис грн.

По КТПКВКМБ 0611403 Забезпечення харчуванням учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  план з урахуванням змін 2024 року по загальному фонду виконано в сумі 310,6тис. грн., або на 78,47 % до уточненого плану на звітний період 395,8тис грн. За спеціальним фондом надійшло в сумі 456,8тис грн, які спрямовуватимуться на харчування дітей на 2025 рік.

Фізична культура і спорт

     По КТПКВКМБ 0615049 Виконання окремих заходів з реалізації соціального проекту «Активні парки –локації здорової України» видатки по загальному фонду   2024 року виконано в сумі 86,5  тис. грн, або 92,51 % до уточненого плану 2024 року 93,6  тис. грн.

КТПКВ

КЕКВ

План з урахуванням змін 2024рік

Касові видатки

% виконання до плану

Обгрунтування

Управління освіти, культури, сімї, молоді та спорту виконавчих органів Маразліївської сільської ради (40424663)

0615049 Виконання окремих заходів з реалізації соціального проекту «Активні парки –локації здорової України»

2111

72976,00

70935,28

97,20

За січень занять не було

2120

20574,00

15605,70

75,85

За січень занять не було

Поточні видатки

2000

93550,00

86540,98

92,51

 

 

Охорона здоров’я

У 2024 році первинна медична допомога населенню Маразліївської сільської територіальної громади надавалась Центром первинної медико-санітарної допомоги Білгород-Дністровської районної ради, КНП «Білгород-Дністровський центр первинної медико-санітарної допомоги» Білгород-Дністровської міської ради та КНП «Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги медицини та катастроф» Одеської обласної ради. Реалізація послуг  з охорони здоров’я здійснюється через існуючу мережу медичних  закладів, а саме  

  • амбулаторія с.Маразліївка,

  • фельдшерсько-акушерський пункт с.Монаші,

  •  фельдшерсько-акушерський пункт с.Олексіївка,

  •  фельдшерсько-акушерський пункт с.Широке.

По КТПКВКМБ 0112112 Первинна медична допомога населенню, що надається фельдширськими, фельдшерсько-акушерськими пунктами видатки по загальному фонду   2024 року виконано в сумі 550,5 тис. грн., або на 86,00 % до уточненого плану 640,1 тис. грн. План асигнувань з урахуванням змін 2024  по спеціальному фонду передбачено в сумі 40,0 тис. грн., фактично виконано 24,6 тис. грн. ,або 61,47% до уточнених показників.

КТПКВ

КЕКВ

План з урахуванням змін 2024рік

Касові видатки

% виконання до плану

Обгрунтування

Маразліївська сілсьька рада (04377859)

0112112 Первинна медична допомога населенню, що надається фельдширськими, фельдшерсько-акушерськими пунктами

2210

196129,00

190384,80

97,07

Економія при закупівлі будівельних матеріалів

2240

6000,00

2880,00

48

Не обслуговується протипожежна сигналізаація

2272

5000,00

588,00

11,76

Економія в використанні м3

2273

400000,00

323656,80

80,91

Проведено заходи з енергозбереження

2275

33000,00

33000,00

100

Закуплено пилети

Поточні видатки

 

640129,00

550509,60

86

 

 

По КТПКВКМБ 0112080 Амбулаторно – поліклінічна допомога населенню, крім первинної медичної допомоги видатки по загальному фонду   2024 року виконано в сумі 333,5 тис. грн., або на 52,77 % до уточненого плану 632,0 тис. грн.

КТПКВ

КЕКВ

План з урахуванням змін 2024рік

Касові видатки

% виконання до плану

Обгрунтування

Маразліївська сілсьька рада (04377859)

0112080 Амбулаторно – поліклінічна допомога населенню, крім первинної медичної допомоги

2240

27000,00

23646,00

87,58

Зменшено видатки на інтернет

2272

5000,00

4494,00

89,88

Економія в використанні м3

2273

600000,00

305376,75

50,90

Проведено заходи з енергозбереження

Поточні видатки

 

632000,00

333516,75

52,77

 

 

 

 

Соціальний захист та соціальне забезпечення 

        Населення Маразліївської сільської ради налічує 5297 чоловік, з них близько 2534 чоловік належать до пільгових категорій: інваліди війни, учасники бойових дій, удови, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, переселенці, інваліди, діти-інваліди та діти, залишені без батьківської опіки, багатодітні сім’ї. Тому увага виконкому сільської ради приділяється соціальному захисту саме цих верств населення.

        Станом на 01.01.2025  року пільгова категорія населення складає:

  • учасники бойових дій – 102 чол.

  • учасники ВВВ –  17  чол.

  • Учасники АТО – 27чол.

  • Учасники Авганістану – 13 чол.

  • Діти УБД – 73 дитини

  • 13 сімей загиблих воїнів

  • Мати одинокі -72 чол.

  • інваліди І гр -27 чол.

  • та ІІ гр.174 чол.

  • інваліди ІІІ гр. – 91 чол.

  • діти з інвалідністю – 14  чол.

  • постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС – 2 чол.

  • ВПО – 123 чол.

  • Багатодітні сім’ї – 95 в них виховується дітей – 377 дітей

  • Сімї в складаних життєвих обставинах – 27 родин, 63 дитини,з них 33 дорослих

  • Опікуни  7 родин (13 дітей + 9 дорослих)

  • Прийомна сім’я2 родини ( виховує 10 дітей)

  • Пенсіонери – 1084 чоловік

 

На території Маразліївської громади здійснює діяльність Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Маразліївської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області», який є комплексним закладом соціального захисту населення та здійснює соціальну роботу і надає соціальні послуги особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах.

По галузі «Соціальний захист та соціальне забезпечення» видатки по загальному фонду 2024 року виконано в сумі 3 719,3 тис. грн, або на 104 % до уточненого плану 2024 року  3 576,0 тис. грн. 

По КТПКВКМБ 0613112 Заходи державної політики з питань дітей та їх соціального захисту  план з урахуванням змін 2024 року по загальному фонду виконано в сумі 46,3тис. грн., або на 96,24 % до уточненого плану на звітний період 48,2тис грн.

КТПКВ

КЕКВ

План з урахуванням змін 2024рік

Касові видатки

% виконання до плану

Обгрунтування

Управління освіти, культури, сімї, молоді та спорту виконавчих органів Маразліївської сільської ради (40424663)

0613112 Заходи державної політики з питань дітей та їх соціального захисту

2240

11975,00

11974,5

100

 

2730

36200,00

34390,00

95

Не виплочено допомогу 2 дітям сиротам

Поточні видатки

2000

48175,00

46364,50

96,24

 

 

По КТПКВКМБ 0813090 Видатки на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни заплановані видатки 2024 року в сумі 75,9 тис. грн., касові видатки склали 75,0 тис. грн. або 98,81% до затверджених показників на виконання програм.

По КТПКВКМБ 0813104 Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у звязку з похилим віком, хворобою, інвалідністю заплановані видатки 2024 року в сумі 1 327,6 тис. грн., касові видатки склали 1 307,8 тис. грн. або 98,51% до затверджених показників на виконання програм «Здоровя населення Маразліївської ТГ», «Забезпечення адаптованими молочними сумішами дітей від Віл інфікованих матерей», «Турбота-ювіляри», «Турбота» та «Виконання нац.плану дій з реалізації конвенції про права осіб з інвалідністю». Також було отримано безкоштовно продукти харчування для внутрішньо переміщених осіб в сумі 222,4тис грн по спеціальному фонду.

КТПКВ

КЕКВ

План з урахуванням змін 2024рік

Касові видатки

% виконання до плану

Обгрунтування

Відділ з питань соціального захисту населення Маразліївської сілсьької ради білгород-Дністровського району Одеської області (43911834)

0813104 Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у звязку з похилим віком, хворобою, інвалідністю

2111

536200,00

535234,12

99,82

 

2120

117800,00

117751,53

99,96

 

2210

96600,00

96352,00

99,74

 

2240

10000,00

10000,00

100

 

2730

567000,00

548417,30

96,72

Програма «Забезпечення адаптованими молочними сумішами дітей від Віл інфікованих матерей» не фінансувалася

 

2230

 

222385,30

 

Отримано продукти для ВПО

Поточні видатки

2000

1327600,00

1530140,25

98,51

 

 

По КТПКВКМБ 0813140 Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) заплановані по загальному фонду видатки 2024 року в сумі 90,0 тис. грн, які виконано на суму 90,0 тис. грн, що склало 100 %  плану на відповідний період. Відповідно до Програми оздоровлення та відпочинку дітей Маразліївської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області на 2024 рік  кошти передбачені на придбання путівок в оздоровчі заклади.

По КТПКВКМБ 0813160 Надання соціальних гарантій  фізичним особам , які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим , які не здатні  до самообслуговування  і потребують сторонньої допомоги заплановані видатки 2024 року в сумі 260,0 тис. грн. на виконання Програми фінансування  і виплати компенсацій  фізичним особам, які надають  соціальні послуги з догляду за непрофесійній основі на території Маразліївської сільської територіальної громади на 2024 рік. На протязі 2024 року виконання склало в сумі 247,6 тис.грн., або 95,22%

По КТПКВКМБ 0813191 Інші видатки на соціальний захист ветеранів війни та праці заплановані видатки 2024 року в сумі 40,0 тис. грн. але бажаючих на отримання оздоровлення не виявилося  в 2024 році.

По КТПКВКМБ 0813241 Забезпечення діяльності інших закладів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення   заплановані по загальному фонду видатки на виконання Програми соціального захисту населення Маразліївської сільської територіальної громади на 2024 рік в сумі 1 700,0 тис. грн, які виконано на суму 696,0 тис. грн, що склало 99,76плану на відповідний період  

По КТПКВКМБ 0813242 Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення   заплановані по загальному фонду видатки 2024 року в сумі 34,3 тис. грн, які виконано на суму 34,3 тис. грн, що склало 100 %  плану на відповідний період. Відповідно до Програми "Поховання внутрішньо переміщених осіб, невідомих та безрідних громадян на 2022-2024 роки"Маразліївської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області на 2023 рік .

 

Культура і мистецтво

Культурне обслуговування населення громади здійснює 4 установи культури та 2 бібліотеки , а саме :

  • Монашський сільський будинок культури

  • Великомарянівський сільський будинок культури

  • Долинівський сільський будинок культури

  • Широківський сільський будинок культури

  • Великомарянівська бібліотека

  • Олексіївська бібліотека

Мережа культосвітніх закладів є оптимальною і спроможна забезпечити потреби населення громади у культурному обслуговуванні.

По галузі «Культура і мистецтво» план асигнувань 2024 року по загальному фонду виконано в сумі 1 028,9 тис. грн., або 93,65% до уточненого плану на рік 1 098,7 тис. грн.

По спеціальному фонду план асигнувань 2024 року виконано в сумі 24,5 тис. грн, як благодійна допомога (сентизатор).

По КТПКВКМБ 0614030 Забезпечення діяльності бібліотек  видатки по загальному фонду 2024 року виконано в сумі 110,4  тис. грн, або 82,19 % до уточненого плану 2024 року 134,3  тис. грн. 

КТПКВ

КЕКВ

План з урахуванням змін 2024рік

Касові видатки

% виконання до плану

Обгрунтування

Управління освіти, культури, сімї, молоді та спорту виконавчих органів Маразліївської сільської ради (40424663)

0614030 Забезпечення діяльності бібліотек 

2111

104280,00

95444,10

91,53

 

2120

30000,00

14921,16

49,74

Є інвалідом

Поточні видатки

2000

134280,00

110365,26

82,19

 

 

      По КТПКВКМБ 0614060  Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів , центрів  дозвілля  та інших  клубних закладів видатки по загальному фонду   2024 року виконано в сумі 918,6  тис. грн, або 95,25 % до уточненого плану 2024 року 964,4  тис. грн.

КТПКВ

КЕКВ

План з урахуванням змін 2024рік

Касові видатки

% виконання до плану

Обгрунтування

Управління освіти, культури, сімї, молоді та спорту виконавчих органів Маразліївської сільської ради (40424663)

0614060  Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів , центрів  дозвілля  та інших  клубних закладів

2111

624605,00

606566,22

97,11

Є вакантні ставки

2120

149783,00

121996,61

81,45

 

2210

80000,00

80000,00

100

 

2272

10000,00

10000,00

100

 

2273

100000,00

100000,00

100

 

3110

 

24542,68

 

Отримано безкоштовно

Поточні видатки

2000

964388,00

943105,51

97,8

 

 

Житлово – комунальне господарство

По галузі «Житлово- комунальне господарство» видатки по загальному фонду  2024 року виконано в сумі 9 850,1 тис. грн, або 99,11 % до уточненого плану  2024 року 9 938,1 тис. грн.

По КТПКВКМБ 0116030 Організація благоустрою населених пунктів видатки по загальному фонду 2024 року виконано в сумі 283,1 тис. грн, або 97,14% до уточненого плану 2024 року 291,5 тис. грн.

КТПКВ

КЕКВ

План з урахуванням змін 2024рік

Касові видатки

% виконання до плану

Обгрунтування

Маразліївська сілсьька рада (04377859)

0116030 Організація благоустрою населених пунктів

2111

13500,00

13043,48

96,62

Виконання робіт по ЦПХ

2120

3000,00

2869,56

95,65

Виконання робіт по ЦПХ

2210

50000,00

42451,00

84,90

При здійснені закупівель є економія фонду

2240

224995,00

224784,00

99,91

При здійснені закупівель є економія фонду

Поточні видатки

2000

291495,00

283148,04

97,14

 

  

По КТПКВКМБ 1416030 Організація благоустрою населених пунктів видатки по загальному фонду 2024 року виконано в сумі 9 566,9 тис. грн, або 99,17% до уточненого плану 2024 року 9 646,6 тис. грн.

КТПКВ

КЕКВ

План з урахуванням змін 2024рік

Касові видатки

% виконання до плану

Обгрунтування

Відділ житлово-комунального господарства та благоустрою Маразліївської сілсьької ради (42716199)

1416030 Організація благоустрою населених пунктів

2111

3426500,00

3420312,89

99,82

 

2120

733300,00

727397,65

99,20

 

2210

4311391,92

4311311,22

100

 

2240

470000,00

437939,00

93,18

При здійснені закупівель є економія фонду

2273

705406,08

669977,10

94,98

При здійснені закупівель є економія фонду

Поточні видатки

2000

9646598,00

9566937,86

99,17

 

  

 

Економічна діяльність

По галузі «Економічна діяльність» видатки по загальному фонду 2024 року виконано в сумі 405,9 тис. грн, або 99,01 % до уточненого плану  2024 року 410,0 тис. грн. 

По КТПКВКМБ 0617130  Здійснення заходів із землеустрою  видатки по загальному фонду   2024 року виконано в сумі 180,0  тис. грн, або 100 % до уточненого плану 2024 року.

По КТПКВКМБ 0117693 Інші заходи повязані з економічною діяльністю Видатки по загальному фонду 2024 року виконано в сумі 225,9  тис. грн, або 98,23 % до уточненого плану  2024 року 230,0 тис. грн

 

Інша діяльність

По галузі «Інша діяльність» видатки по загальному фонду 2024 року виконано в сумі 765,1 тис. грн, або 79,75% до уточненого плану  2024 року 959,4 тис. грн. По спеціальному  фонду  2024 року виконано в сумі 81,9 тис. грн, або на 56,67 % до уточненого плану  2024 року в сумі 144,5 тис. грн. .Бюджетні призначення спрямовані на наступні програми.

По КТПКВКМБ 0818110 Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха видатки по загальному фонду 2024 року виконано в сумі 560,1 тис. грн, або 83,26 % до уточненого плану  2024 року 672,7 тис. грн.   Видатки по спеціальному фонду 2024 року виконано в сумі 32,1  тис. грн, або 99,38 % до уточненого плану  2024 року 32,3 тис. грн.

КТПКВ

КЕКВ

План з урахуванням змін 2024рік

Касові видатки

% виконання до плану

Обгрунтування

Відділ з питань соціального захисту населення Маразліївської сілсьької ради білгород-Дністровського району Одеської області (43911834)

0818110 Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха

2111

64000,00

41300,00

64,53

Для ВПО готується приміщення, станом на 01.01.2025 року заселення не відбулось

2120

14100,00

9086,00

64,44

2210

437800,00

401734,42

91,76

2240

57200,00

40000,00

69,93

2272

7600,00

 

 

2275

92000,00

68000,00

73,91

3110

32300,00

32100,00

99,38

Поточні видатки

2000

705000,00

592220,42

84

 

  По КТПКВКМБ 0118220 Заходи та роботи з мобілізаційної підготовки місцевого значення протягом  2024 року по загальному фонду передбачалось 150,0тис. грн. фактично використано 150,0тис. грн. або 100% до відповідних планових показників. Оплата послуг з доставки військовозобовязаних до ТЦК, військових до місць деслакації.

  По КТПКВКМБ 0118230 Інші заходи громадського порядку та безпеки протягом  2024 року по загальному фонду передбачалось 50,0тис. грн. фактично використано 48,5тис. грн. або 96,90% до відповідних планових показників. По спеціальному фонду заплановано 50,0тис грн та виконання складає 49,8тис грн. Було оборудовано громадську будівлю Поліцейський офіцер громади.

  По КТПКВКМБ 0118240 Заходи та роботи з територіальної оборони протягом  2024 року по загальному фонду передбачалось 50,0тис. грн. фактично використано 48,5тис грн., або виконання складає 96,90%.

По КТПКВКМБ 0118311 Охорона та раціональне використання природних ресурсів - по спеціальному  фонду  2024 року виконано в сумі 0 тис. грн, або на 0 % до уточненого плану 2024 року в сумі 50,0 тис. грн.

По КТПКВКМБ 0118330 інша діяльність у сфері екології та охорони  природних ресурсів - по спеціальному  фонду  2024 року виконано в сумі 0 тис. грн, або на 0 % до уточненого плану 2024 року в сумі 12,2 тис. грн.

По КТПКВКМБ 3718710 Резервний фонд місцевого бюджету– протягом 2024 року по загальному фонду передбачалось 66,7 тис. грн. фактично кошти не використано .

 

Міжбюджетні трансферти з місцевого бюджету

По КТПКВКМБ 3719730 Субвенція з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах   протягом 2024 року по загальному  фонду передбачалось 1 500,0 тис. грн. виконано в сумі 1 500,0 тис. грн, або 100 % до уточненого плану  2024 року . Передано згідно договору №4 від 12.11.2024 року до обласного бюджету.

    По КТПКВКМБ 3719750 Субвенція з місцевого бюджету на співфінансування інвестиційних проектів   протягом 2024 року по спеціальному  фонду передбачалось  900,0 тис. грн. виконано в сумі 900,0 тис. грн, або 100 % до уточненого плану  2024 року . Передано згідно договору №5 від 12.11.2024 року до обласного бюджету  на закупівлю шкільного автобусу.

По КТПКВКМБ 3719770 Інші субвенції з місцевого бюджету   протягом 2024 року по загальному  фонду передбачалось 1 090,0 тис. грн. виконано в сумі 1 090,0 тис. грн, або 100 % до уточненого плану  2024 року . Передано згідно договору №6 від 12.11.2024 року до обласного бюджету на підтримку сил безпеки та оборони 1 000,0тис грн; 45,0тис грн на підтримку трудового архіву; 10,0тис грн на виготовлення посвідчень багатодітних родин; 35,0тис грн до Шабівської ТГ на ліквідації наслідків по пошкодженим будинкам.

 

По КТПКВКМБ 3719800 Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально- економічного розвитку регіонів   протягом 2024 року по загальному  фонду передбачалось 865,0 тис. грн. виконано в сумі 864,8 тис. грн, або 99,98 % до уточненого плану  2024 року,    по спеціальному фонду 1 133,3 тис. грн. - виконано в сумі 1 133,3 тис. грн, або 100% до уточненого плану  2024 року

 

 

 

Інформація щодо витрат, спрямованих з місцевого бюджету на виконання завдань щодо відсічі збройної агресії, забезпечення недоторканності державного кордону та захисту держави, реалізації заходів територіальної оборони та захисту безпеки населення

 

Назва отримувача коштів

 

Підстава

Бюджетні призначення(грн)

Обсяг фінансування (грн)

Напрямок

1

ГУНП в Одеській області

Рішення сесії №1294-VІІІ та №1295- VІІІ від 11.07.2024року

193,0

193,0

На закупівлю ПММ, відеореєстратора

2

Управління СБУ в Одеській обл.

Рішення сесії №1207-VІІІ від 08.02.2024року

50,0

50,0

На закупівлю ПММ

3

Військова частина 1472

Рішення сесії Маразліївської сільської ради №1208-VІІІ від 08.02.2024року та №1238-VІІІ від 04.04.2024року, №1265-VІІІ від 24.05.2024року

170,0

170,0

На поточний ремонт фортифікаційних споруд

4

Військова частина 2191

Рішення сесії Маразліївської сільської ради№1239-VІІІ від 04.04.2024року

100,0

100,0

На поточний ремонт фортифікаційних споруд

5

Національна гвардія (в/ч 3073)

Рішення сесії №1217-VІІІ від 08.02.2024року

300,0

300,0

На безпілотні літальні апарати

6

Військова частина А4638

Рішення сесії №1210-VІІІ від 08.02.2024року та рішення №1297-VІІІ від 11.07.2024року

600,0

600,0

На безпілотні літальні апарати

7

2ДПРЗ ГУ ДНС України

Рішення сесії №1277-VІІІ від 24.05.2024року та рішення №1384 від 08.11.2024року

218,3

218,3

Розробку проектів з капітального ремонту

8

Військова частина 3955

Рішення сесії №1268-VІІІ від 24.05.2024року

100,0

100,0

На безпілотні літальні апарати

9

Білгород-Дністровська РТЦК та СП

Рішення сесії №1181-VІІІ від 22.12.2023року

150,0

150,0

На підвіз військових

10

Військова частина А0666

Рішення сесії №1383 від 08.11.2024року

200,0

200,0

Придбання матеріальних засобів для навчання

11

Субвенція до обласного бюджету на підтримку сил ЗСУ та ТРО

Рішення сесії №1387 від 08.11.2024року

1 000,0

1 000,0

на підтримку сил ЗСУ та ТРО

РАЗОМ

2 981,30

2 981,30

 

 

Інформація про заборгованість

 

Кредиторська  та дебіторська заборгованість по загальному фонду та спеціальному фондах станом на 01.01.2025 року відсутня.

 

Резервний фонд

 

Резервний фонд місцевого бюджету Маразліївської сільської територіальної громади затверджений рішенням сесії Маразліївської сільської ради від 22.12.2023 року № 1181-VIII «Про бюджет Маразліївської сільської територіальної громади на 2024 рік» у сумі 66 667,0грн. 

 

 

 

5. Фінансування

 

Для забезпечення цільового використання коштів субвенцій з обласного бюджету, пріоритетне спрямування бюджетних коштів головними розпорядниками коштів сільського бюджету та якісного, ефективного виконання бюджету громади на протязі 2024 року вносилися зміни до планових показників загального і спеціального фондів сільського бюджету. Джерелом покриття розриву між обсягом доходів, видатків та кредитування затверджено:

1) дефіцит  за загальним фондом сільського бюджету  у сумі 12 205 617  грн., джерелом покриття якого визначено:

  • залучення вільного залишку коштів загального фонду сільського бюджету на 1 січня 2024 року (БКФБ 208100) у сумі 12 205 617  гривень

 

2) профіцит загального фонду сільського бюджету у сумі 12 205 617  грн., напрямком використання якого визначено:

- залучення вільного залишку коштів загального фонду сільського бюджету на 1 січня 2023 року (БКФБ 208100) у сумі  12 205 617  гривень

 

6.  Кредитування

 

            Кредитування у місцевому бюджеті Маразліївської сільського територіальної громади не планувалося та не проводилось.

7. Міжбюджетні трансферти

Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам ( КБКД 41033900)

 

           За 2024 рік по загальному фонду бюджету Маразліївської сільської територіальної громади надійшло даної субвенції в сумі 30 514,5 тис. грн., що складає 100% до плану 2024 року.

          Касові видатки 2024 року склали 30 151,5  тис. грн., або 98,81 % до плану звітного періоду. Субвенція використана на виплату заробітної плати з нарахуваннями педагогічним працівникам загально-освітніх шкіл за ТПКВКМБ 1031. 

Залишок коштів невикористаної освітньої субвенції 2023 року станом на 01.01.2025 року в 576,9 тис грн використаний в повному обсязі.

Залишок коштів невикористаної освітньої субвенції 2024 року станом на 03.01.2025 року був повернутий в розмірі 363,0тис грн до державного бюджету.

  Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам залишок 2023 року( КБКД 41033901)

 

           Залишок коштів невикористаної освітньої субвенції 2023 року станом на 01.01.2024 року в 576 905,63 грн використаний в сумі 576 398,76грн, залишок 506,87грн був 03.012025 року повернутий до державного бюджету.

 

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчування учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти (КБКД 4103330)

 

     За 2024 рік по загальному фонду бюджету Маразліївської сільської  територіальної громади надійшло даної субвенції в сумі 395,8 тис. грн. або 100.0% планових призначень 2024 року .

Касові видатки  2024 року склали 310 ,6  тис.грн., або 78,47% до планових призначень, та залишок коштів в розмірі 85 211,34грн було повернуто до державного бюджету 27.12.2024року.

До спеціального фонду бюджету Маразліївської сільської  територіальної громади надійшло даної субвенції в сумі 456,8 тис. грн. або 100.0%  планових призначень 2024 року .

Дана субвенція буде спрямована на безкоштовне харчування учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти в 2025 році.

 

 

Субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету (КБКД 41051200)

 

За 2024 рік по загальному фонду бюджету Маразліївської сільської  територіальної громади надійшло коштів субвенції в сумі 4 473,00 грн., що складає 100.0% до плану на 2024 року.

           Касові видатки  за 2024 рік склали 4 473,00 тис. грн., використана в повному обсязі.

 

Субвенція з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів субвенції на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами , що утворився на початок бюджетного періоду(КБКД 41051700)

 

За 2024 рік по загальному фонду бюджету Маразліївської сільської  територіальної громади надійшло коштів субвенції в сумі 2 054 грн., що складає 100.0% до плану на 2024 року.

Касові видатки  за 2024 рік склали 2 054,00 тис. грн., використана в повному обсязі.

 

Субвенція з місцевого бюджету на виконання окремих заходів з реалізації соціального проекту «Активні парки –локації здорової України» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету(КБКД 41057700)

 

За 2024 рік по загальному фонду бюджету Маразліївської сільської  територіальної громади надійшло коштів субвенції в сумі 93 550 грн., що складає 100.0% до плану на 2024 року.

           Касові видатки  за 2024 рік склали 86 540,98 грн. або 92,51% до планових призначень, залишок коштів було повернуто до державного бюджету 27.12.2024року в розмірі 7 009,02грн. 

 

Базова дотація (КБКД 41020100)

 

За 2024 рік по загальному фонду бюджету Маразліївської сільської територіальної громади надійшло коштів базової дотації в сумі 6 949,3  тис. грн що складає 100% до плану на 2024 рік.  

 

Субвенція з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду (КБКД 41051100)

 

За 2024 рік по спеціальному фонду бюджету Маразліївської сільської  територіальної громади надійшло коштів субвенції в сумі 1 314,1тис грн., що складає 100.0% до плану на 2024 року.

            Касові видатки  за 2024 рік склали 965 967,00 грн. або 73,51% до планових призначень, залишок коштів було повернуто до державного бюджету 27.12.2024року в розмірі 348,1 тис грн. 

Субвенція з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету (КБКД 41051400)

 

За 2024 рік по загальному фонду бюджету Маразліївської сільської  територіальної громади надійшло коштів субвенції в сумі 506,0тис грн., що складає 100.0% до плану на 2024 року.

            Касові видатки  за 2024 рік склали 501,5 тис грн. або 99,11% до планових призначень, залишок коштів було повернуто до державного бюджету 27.12.2024року в розмірі 4,5 тис грн. 

 

Субвенція з місцевого бюджету на забезпечення діяльності фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб та окремі заходи з підтримки осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, за рахунок відповідної субвенції  (КБКД 41059300)

 

За 2024 рік по загальному фонду бюджету Маразліївської сільської  територіальної громади надійшло коштів субвенції в сумі 30,7тис грн., що складає 100.0% до плану на 2024 року.

            Касові видатки  за 2024 рік були відсутні, залишок коштів було повернуто до державного бюджету 26.12.2024року в розмірі 30,7 тис грн. 

 

 

Начальник фінансвого управління                                     Анна ГОРОДЕЦЬКА