МАРАЗЛІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БІЛГОРОД -ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХVІІІ сесія VІІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

12 вересня  2024 року                              с. Маразліївка                                   _______

Про приведення у відповідність категорій посад

та встановлення відповідних рангів старостам

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 14, 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»,  Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку інституту старост» від 14.07.2021 року №1638-ІХ, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та регуляторної діяльності, сільська рада

1. Взяти до уваги, що посада старости з 01 серпня 2021 року віднесена до V категорії посад, відповідно до чого:

1.1.Присвоїти КОВАЛЕНКУ Віктору Степановичу, старості Широківського старостинського округу Маразліївської сільської територіальної громади, з 01 серпня 2021 року 11 ранг посадової особи  місцевого самоврядування в межах V категорії посад.

1.2.Присвоїти ЖУРАВЕЛЬ Тетяні Дмитрівні, старості Долинівського старостинського округу Маразліївської сільської територіальної громади, з 01 серпня 2021 року 11 ранг посадової особи  місцевого самоврядування в межах V категорії посад.

1.3.Присвоїти КОЛІБАБІ Олегу Васильовичу, старості Великомар’янівського старостинського округу Маразліївської сільської територіальної громади, з 01 серпня 2021 року 11 ранг посадової особи  місцевого самоврядування в межах V категорії посад.

2. Головному спеціалісту-бухгалтеру сільської ради  врахувати відповідні зміни при нарахуванні та виплаті заробітної плати старостам, а також провести перерахунок з 01 серпня 2021 року.

3. Відповідальній особі за ведення кадрової роботи внести відповідні зміни до особових справ старост, а також на їх вимогу – до трудових книжок.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань

прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та регуляторної діяльності (голова комісії ПЕСТОВ О.В.)

Сільський голова                                                                                 Віктор ТОПОР