Одеська область, Білгород-Дністровський район

Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про затвердження проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності Маразліївської сільської ради  з кад. номером 5120884200:01:003:0927, площею  0,1600 га за адресою: Одеська область,   Білгород-Дністровський район, Маразліївська сільська рада. с. Маразліївка, вул. Залізнична, 1-а

Керуючись пунктом 34 ст.26 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», ст. ст.12 п. в, 78,79,80, 83, 122 п.1,124,125, 126 Земельного Кодексу України, беручи до уваги зміни до Земельного законодавства України щодо документації із землеустрою, Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 5 червня 2019 р. № 476,  Закону України  № 1423-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин»  розглянувши проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності   Маразліївська сільська рада

1.Затвердити проєкт землеустрою щодо зміни  цільового призначення земельної ділянки комунальної власності Маразліївської сільської ради  з кад. номером 5120884200:01:003:0927, площею  0,1600 га за адресою: Одеська область,   Білгород-Дністровський район, Маразліївська сільська рада. с. Маразліївка, вул. Залізнична, 1-а  з цільового призначення  11.02 «Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» на  13.01 «Для розміщення та експлуатації об´єктів і споруд телекомунікацій».

2. Передати в довгострокову оренду строком на 49 років земельну ділянку комунальної власності Маразліївської сільської ради  з кад. номером 5120884200:01:003:0927, площею  0,1600 га,  яка розташована  за адресою: с. Маразліївка, вул. Залізнична 1-а  Білгород-Дністровський район, Одеська область для розміщення та експлуатації споруд електронних комунікацій і пов´язаних  засобів з метою встановлення обладнання постачальників електронних комунікаційних мереж/послуг.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток історичного середовища та благоустрою (голова комісії   Писарогло  І. В.)

Сільський  голова                                               Віктор ТОПОР

с.  Маразліївка