Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про надання згоди Управлінню освіти, культури, сім´ї, молоді та спорту виконавчих органів Маразліївської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області на укладання Додаткової угоди до договору оренди приміщень для  Білгород-Дністровському ліцею «Пріоритет»

Маразліївської сільської ради

Керуючись статтями 25, 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями  651, 653 Цивільного кодексу України,  керуючись ст. 13, ч. 3 ст. 66 Закону України “Про освіту”, ч. 2 ст. 32 Закону України “Про повну загальну середню освіту”, розглянувши клопотання директора Білгород-Дністровського ліцею «Пріоритет» БРАТКЕВИЧ Т.Л. від 21.03.2024 р. № 57,  у зв´язку із збільшенням контингенту учнів ліцею,  з метою створення на території Маразліївської сільської ради оптимальної мережі освітніх закладів, необхідних умов для надання якісної освіти, забезпечення доступності, підвищення економічної ефективності, використання матеріально-технічних, кадрових і фінансових ресурсів,  сільська рада

1. Надати згоду Управлінню освіти, культури, сім´ї, молоді та спорту виконавчих органів Маразліївської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області на укладання Додаткової угоди до договору № 51 оренди об´єкта нерухомості від 29.02.2024р., щодо додаткових приміщень площею 112 кв.м., розташованих за адресою м. Білгород-Дністровський, вул.Сонячна,4 (загальна площа становитиме 655,85 кв.м.), укладеного з Вищим навчальним закладом Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», в особі директора Білгород-Дністровського економіко-правового фахового коледжу Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» для розташування Білгород-Дністровського ліцею «Пріоритет».
  2.  Виділити кошти на оренду додаткових  аудиторій у сумі 22 400 грн.
  3. Управлінню освіти, культури, сім´ї, молоді та спорту виконавчих органів Маразліївської сільської ради здійснити заходи щодо заключення Додаткової угоди з Білгород-Дністровським економіко-правового фаховим коледжем ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» на додаткову оренду приміщень площею 112 кв.м.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну  з гуманітарних питань (голова комісії – Заєць С.В.).

Сільський голова                                                            Віктор ТОПОР

с. Маразліївка

«11» липня 2024 року