Фото без опису

Білгород-Дністровське районне управління ДСНС України в Одеській області: перебуваючи за містом, господарюючи на присадибних ділянках та на відкритих територіях, не спалюйте суху рослинність!

За сухої погоди спричинити пожежі в екосистемах здатен навіть непогашений сірник або недопалок, залишений на сухій трав’янистій підстилці!.

🔸Не забувайте, що спалювання сухостою може спричинити неконтрольоване поширення вогню на розташовані поруч будівлі, трансформаторні підстанції, лісові насадження.

Якщо ж ви помітили невелике загоряння трави або тліючий хвойний настил спробуйте загасити його самі, засипаючи піском чи заливаючи водою.

Якщо ж впоратися самотужки неможливо або пожежа набуває розмірів, негайно телефонуйте за номером «101»!

‼️Пам’ятайте, що за несанкціоноване випалювання сухої рослинності законодавством України передбачена адміністративна відповідальність.

Якщо ви стали свідком такого правопорушення, викликайте на місце події працівників правоохоронних органів за телефоном «102»!