Вперед, Одещино, до Перемоги 💪

✨Всеукраїнський етап шкільних ліг розпочинається вже сьогодні! Наші поїхали перемагати, а ми триматимемо за них кулачки! Найсильніші команди з волейболу – спритні “Леопарди” Надеждівського ліцею Арцизької громади (команда юнаків) та “Чорні пантери” Зорянського ліцею Саратської громади (команда дівчат), команди з баскетболу – суперсильні «Гепарди» ліцею №3 «Авторської школи М.П.Гузика» та незламні й харизматичні «Імператорські пінгвіни» Ізмаїльського ліцею №6, непереможна команда з футзалу ОЗ «Болградський ліцей», емоційна команда зі спортивного орієнтування БОЧМАНІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ-філія Новоселівського ОЗО Куяльницької ТГ Подільського району та чарівні дівчатка-черлідерки – учениці Одеського ліцею №73 – вирушили до столиці. Батькам передають вітання!

Мої найкращі, бажаю перемог! Пліч-о-пліч досягнемо найвищих результатів! Вірте в себе! З вами ваші тренери, наставники від Бога, вони у вас точно вірять! Вся Одещина за вас вболіває! Хай щастить! 💪

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_odesaregion