Одеська область, Білгород-Дністровський район

Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЄКТ)

Про надання дозволу  ПАТ «ВФ Україна» на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки кад №. 5120884200:01:003:0927, площею 0,1600 га за адресою: с. Маразліївка, вул. Залізнична 1-а  Білгород-Дністровський район, Одеська область

Керуючись пунктом 34 ст.26 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 122,123.124,125, Земельного Кодексу України, беручи до уваги зміни до Земельного законодавства України щодо документації із землеустрою, Постановою Кабінету Міністрів України «Деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин» від 16 листопада 2020 р. № 1113,  Закону України  № 1423-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин». розглянувши заяву  ПАТ «ВФ Україна»     Маразліївська сільська рада

1. Надати дозвіл ПАТ «ВФ Україна» на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки кад №. 5120884200:01:003:0927, площею 0,1600 га із земель  комунальної власності Маразліївської сільської ради, з цільовим призначенням  11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на згідно КВЦПЗ  «13.01 для розміщення та експлуатації об´єктів і споруд телекомунікацій», з метою передачі в довгострокову оренду строком на 49 років,  яка розташована  за адресою: с. Маразліївка, вул. Залізнична 1-а  Білгород-Дністровський район, Одеська область для розміщення та експлуатації споруд електронних комунікацій і пов´язаних  засобів з метою встановлення обладнання постачальників електронних комунікаційних мереж/послуг.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток історичного середовища та благоустрою (голова комісії   Писарогло  І. В.)

Сільський  голова                                               Віктор ТОПОР

с.  Маразліївка