бере на себе дедалі більше «паперової роботи» – послуги, заради яких раніше доводилося витрачати час та нерви, тепер можна отримати за один клік. І сьогодні на Diia Summit від Мінцифри ми говорили якраз про те, чим ще може бути корисною «Дія».

 Зокрема, це нова сторінка «Дія. Бізнес без бар’єрів».

Коли два роки тому з’явилася спільнота «Бізнес без бар’єрів», її учасники, українські та міжнародні компанії, вирішили ділитися досвідом саме на порталі «Дія». І представили тут успішні кейси:

 як створювати робочі місця та інтегрувати в колектив людей з інвалідністю,

 як подолати вікові та гендерні обмеження, організувати умови для рівного батьківства.

Завдяки спільноті та Мінцифри вони тепер зібрані у зручному окремому розділі.

 Ще один, зовсім новий розділ «Дія. Безбар’єрність», має з’явитися в березні. Його розробляють команда Мінцифри та ГО «Безбар’єрність» за підтримки ПРООН.

Адже зараз, коли ми запроваджуємо безбар’єрність на всіх рівнях – від будівництва пандусів до доступності робочих місць, дуже важливо, щоб жодних перешкод не було й на цифровому рівні. «Держава у смартфоні» має бути максимально дружньою до будь-якого користувача, зокрема літніх людей, людей з інвалідністю.

На «Дія. Безбар’єрність» буде доступно викладено інформацію, як отримати пільги, послуги, документи, допомогу, дізнатися про свої права та можливості.

 Розділ буде містком, а в цьому випадку доречно сказати – зручним пандусом між онлайн- і офлайн-сервісами держави для тих, хто цього особливо потребує.

Отже, «Дія» стане ще дієвішою, а в державі буде менше перешкод та бар’єрів.

Фото без опису