Консультування суб’єктів пробації

Білгород-Дністровським міськрайонним центром зайнятості

 14 вересня 2021 року відповідно до спільного плану заходів соціально-виховної роботи Білгород-Дністровського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області, представником Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятостіпроведено консультування клієнтів пробації.

Під час заходу провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Валентина Касаткіна ознайомила з основними положеннями Законів України «Про зайнятість» та «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», правами та обов’язками безробітних.

Також,  спеціаліст під час консультації детально розповіла про умови реєстрації у Державній службі зайнятості, нарахування допомоги по безробіттю та ознайомила з основними послугами служби зайнятості. Присутні дізнались проможливість проходження профорієнтаційного тестування та навчання в Центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості в м. Одеса.

По завершенню заходу, слухачам було надано індивідуальну консультацію щодо отриманих направлень та ознайомлено з буклетною продукцією служби зайнятості.

За сприяння органу пробації особи, засуджені до покарань не пов’язаних із позбавленням волі мають змогу отримувати інформацію для активізації пошуку роботи як механізму реалізації мотивації до трудової діяльності, їх ресоціалізації та мотивування до позитивних змін в житті.

 

Фото без описуФото без описуФото без опису