«День відкритих дверей»

 

2 червня 2021 року Білгород-Дністровським міськрайонним відділом філії Державної установи "Центр пробації" в Одеській області був проведений День відкритих дверей  на який  завітали  студенти ІІІ курсу  Білгород-Дністровського економіко-правового коледжу. В ході презентації відділу студенти ознайомилися з діяльністю служби пробації, дізналися про види покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та з`ясували яким чином вони виконуються. Були наведені приклади, коли завдяки цілеспрямованій роботі, суб'єкти пробації ставали  на шлях виправлення, проходили курси лікування, знаходили роботу, отримували допомогу в оформлені документів.

          Також було зазначено,  що у  процесі виправлення засуджених допомагають громадські та державні організації, з якими укладено меморандуми про співпрацю. Особливу допомогу інспекторам в роботі з клієнтами пробації надають волонтери. Молоді було запропановано стати волонтером пробації,  та отримати життєвий досвід і практичні навички в допомозі ресоціалізації клієнтів пробації.

          Студенти жваво висловлювали свої враження від презентації та спілкування, задавали багато цікавих питань стосовно діяльності служби пробації.

 

 


Фото без описуФото без описуФото без опису