Реалізація пробаційних програм

 

       Відповідно до Закону України «Про пробацію» передбачено такий інструмент роботи із засудженими як пробаційні програми, які призначаються за рішенням суду особі, звільненій від відбування покарання з випробуванням.

       Метою реалізації пробаційних програм  є досягнення позитивних змін у поведінці підоблікових шляхом розвитку та підтримки навичок конструктивного та критичного мислення, планування та постановки цілей, а також сприяння розвитку соціально прийнятних норм поведінки та навичок співпраці у взаєминах з оточуючими.

       Протягом четвертого кварталу до Білгород-Дністровського відділу пробації надійшли три вироки суду, який поклав на суб’єктів пробації обов’язок проходження  пробаційної програми «Зміна про кримінального мислення» для двох повнолітніх суб’єктів та одного неповнолітнього.

        Для роботи зі суб’єктами було обрано індивідуальну форму. В ході зустрічей клієнтів було ознайомлено зі складовими, які необхідні для успішного керування власним життям, фактори які впливають на вибір поведінки та прогнозування наслідків своїх дій, сутність короткотривалих та довготривалих наслідків вчинків. Знайомились з факторами які сприяють конструктивному задоволенню власних потреб, розвивали навички критичного мислення.

       Дані заняття проходять на позитивній ноті, клієнти надають зворотній зв’язок, адже успіх найчастіше приходить до тих, хто усвідомлює свої бажання і вміє їх формулювати, тобто до тих, хто має в житті мету, вміє поставити собі ціль та ефективно її досягати.

 

Білгород-Дністровський МР відділ

філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області

Фото без опису