Пожежна безпека в опалювальний сезон

З метою запобігання пожеж, нещасних випадків та підвищення рівня обізнаності, 14 грудня 2021 року в Білгород-Дністровському районному відділі філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області відбулася зустріч суб’єктів пробації  з провідним інспектором Білгород-Дністровського міськрайонного відділу   ГУ ДСНС в Одеській області капітан цивільного захисту Баєвським Олександром Олександровичем.

ЗВЕРНЕННЯ СЕРГІЯ ГРИНЕВЕЦЬКОГО З НАГОДИ ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Аварія на Чорнобильській атомній електростанції — один з найтрагічніших епізодів в історії  України. Ця подія назавжди залишиться для нас символом жахливих наслідків недбалості та байдужості; прикладом того, до чого може призвести замовчування та нехтування життям своїх громадян з боку держави. Але так вийшло, що під час ліквідації наслідків цієї страшної трагедії наше суспільство набуло й іншого прикладу. Ми побачили справжній героїзм з боку ліквідаторів, які жертвували власним здоров’я заради того, аби країна дихала повітрям, вільним від радіаційного пилу. Тисячі з цих людей отримали чималі дози випромінювання, що спровокувало хронічні захворювання, призвело до передчасних смертей. Ми зберігаємо та шануємо пам’ять тих,  чиє життя стало платою за наше здоров’я та буття. Вічна їм пам’ять…

Довідка щодо захворюваності на COVID-19 за 13.12.2021 р.

За минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» лабораторно підтверджено 394 особи (діти – 16, медпрацівники – 1).

Індивідуальне консультування клієнтів пробації

У багатьох клієнтів пробації немає можливості відвідати центр/бюро безоплатної правової допомоги в робочий час, через що вони фактично позбавлені права на безоплатну правову допомогу. Однак консультація може надаватися і в індивідуальному порядку в уповноваженому органі з питань пробації.

«Запрошує у гості святий Миколай»

З нагоди свята приуроченому Дню Святого Миколая, який святкують 19 грудня, з неповнолітнім який перебуває на обліку в Білгород-Дністровському районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області, було проведено інтерактивну виховну годину на тему: «Запрошує у гості святий Миколай». Підліток ознайомився з історією походження свята Дня Святого Миколая, традиціями його святкування в різних країнах.

Участь у раді профілактики

Заклад освіти відіграє важливу роль у створенні умов для здобуття учнями та ученицями знань в безпечному освітньому середовищі, формуванні ставлень та навичок, які потрібні, щоб уникнути та запобігти проявам насильства, безконфліктного спілкування, ненасильницької поведінки.