В АВАНГАРДІ, В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА “ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО”, ТРИВАЄ БУДІВНИЦТВО ШКОЛИ НА 240 МІСЦЬ

Програма «Велике будівництво» допомагає модернізувати інфраструктуру в Україні. В пріоритеті, «Великого Будівництва», звичайно сфера освіти. Приклад тому, будівництво сучасних освітніх закладів в районах Одеської області. Адже комфортні та доступні умови для шкільного навчання та виховання найменших мешканців громад – в пріоритеті керівництва області! Будівництво загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Авангардівського НВК «Дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) відбувається в рамках програми Президента «Велике Будівництво» і реалізує державну політику у сфері освіти для задоволення потреб Авангардівської громади.

Довідка щодо захворюваності на COVID-19 за 02.12.2021 р.

За минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» лабораторно підтверджено 418 осіб (діти – 28, медпрацівники – 3). Лабораторно підтверджених випадків всього – 228750 (135437 – жінки, 93313 – чоловіки).

«Не стань живим товаром!»

1 грудня 2021 року, працівниці Карітасу Одеса у приміщенні Білгород-Дністровської міської ради провели семінар на тему «Торгівля людьми та трудова експлуатація. Ідентифікація осіб, які постраждали від торгівлі людьми. Механізм взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні».

МІНІСТР ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ ЮЛІЯ СВИРИДЕНКО ПРО ЕКОНОМІЧНІ АСПЕКТИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ З ВИПЛАТ ПОВНІСТЮ ВАКЦИНОВАНИМ ГРОМАДЯНАМ

«Безумовно, життя і здоров’я українців є першочерговим пріоритетом Уряду. Але в контексті реалізації програми з виплат повністю вакцинованим громадянам акцентую увагу ще й на її економічних аспектах. Адже такі заходи – це не лише стимулювання до щеплень, а й підтримка тих галузей економіки, що найбільше постраждали внаслідок пандемії» – відзначила Юлія Свириденко. За словами Міністра економіки, програма спрямована насамперед на сферу послуг, креативну економіку, транспортну галузь. Загалом це майже шість тисяч підприємств. Необхідно врахувати й те, що галузі, в які будуть спрямовуватися ці кошти, мають одні з найбільших мультиплікаторів та високу додану вартість.