Для Амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Маразліївка за кошти з місцевого бюджету придбали електрокардіограф ECG300GT.

В 2018 году на благоустройство сел Маразлиевской ОТГ потратят 7,5 млн гривен

В 2018 го­ду в Ма­раз­ли­ев­ской ОТГ зап­ла­ниро­вали мас­штаб­ное бла­го­ус­трой­ство сел. На эти це­ли из бюд­же­та раз­ви­тия гро­мады вы­дели­ли 7,5 млн. гри­вен. В се­лах уже прош­ли ра­боты по ре­мон­ту до­рож­но­го пок­ры­тия. В те­чение 2017-2018 го­дов про­вели 30 км улич­но­го ос­ве­щения, идет ре­монт школ и дет­ских са­дов. Кро­ме то­го, в этом го­ду пла­ниру­ет­ся уло­жить 20 км тро­ту­аров по се­лам гро­мады. Су­щес­твен­но пре­об­ра­зит­ся цен­траль­ная ули­ца се­ла Ма­раз­ли­ев­ка. Здесь ук­ла­дыва­ют но­вый тро­ту­ар, вско­ре про­ведут ямоч­ный ре­монт этой ули­цы. Меж­ду до­рогой и тро­ту­аром пла­ниру­ют за­вес­ти чер­но­зем и вы­садить га­зон. Так­же на­чались ра­боты по рас­чис­тке рус­ла ре­ки Ал­ка­лия. В пер­спек­ти­ве реч­ку пла­ниру­ют за­рыбить. Все ра­боты по бла­го­ус­трой­ству ве­дут­ся за счет бюд­же­та гро­мады.

В Маразліївській ОТГ за кошти з місцевого бюджету розпочався ремонт доріг місцевого значення. Значні об’єми робіт вдалось виконати за вагомої підтримки керівника СФГ «Колос» Юрескула Б.П., який не лише надав необхідну техніку для ремонту доріг с. Маразліївка, а й своїх працівників, які активно долучились до проведення заходів з благоустрою організованих Маразліївським сільським головою Чумаком О.О. та його молодою командою КП «Злагода».

ДОСТИЖЕНИЯ МАРАЗЛИЕВСКОЙ ОТГ В ОБЛАСТИ ОБРАЗОВАНИЯ ПОСТАВИЛИ В ПРИМЕР ГРОМАДАМ УКРАИНЫ Ассоциация городов Украины представила Книгу успехов, в которой собраны короткие истории о том, как децентрализация влияет на жизнь громад. Авторы включили в книгу опыт Маразлиевской ОТГ по созданию современного УВК для сельских детей. По представленным данным, на ремонт и оборудование Долиновского УВК выделили 2 млн гривен из местного бюджета. Помещения УВК рассчитаны на одну разновековую группу дошкольников и 4 класса начальной школы. В УВК обустроили игровую комнату, спальню, раздевалки, спортивно-музыкальный зал, санузел, классы, библиотеку. Для обеспечения детей питанием создали пищеблок с дополнительными помещениями. Возле УВК уложили плитку, обустроили песочницы, высадили цветы, утеплили и покрасили стены УВК.

В Маразліївській ОТГ за кошти з місцевого бюджету закупили обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів початкової школи.

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті. Для забезпечення умов впровадження стандартів Нової української школи до нового навчального року, створення нового освітнього простору, відповідно до Наказу Міністерства освіти та науки України №137 від 13.02.2018 року «Про затвердження Примірного переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів початкової школи» потрібно закупити необхідне оснащення.. Активно готується до впровадження стандартів Нової української школи і Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчих органів Маразліївської сільської ради, яке за активної підтримки сільського голови Чумака О.О., депутатського корпусу (виділення коштів з місцевого бюджету) придбало сучасні засоби для навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів початкової школи. У перших класах Маразліївської ОТГ починає формуватися новий освітній простір і це лише перший його етап, застосовуватиметься нова методика викладання та нова описова модель оцінювання, а першачкам нашої громади стане цікавіше навчатися та осягати нелегку шкільну науку.

Важливе оголошення!

З 16 липня 2018 року спеціалісти Маразліївської сільської ради та сільський голова Чумак О.О. здійснюють прийом жителів громади в Адміністративному центрі (Будинок Культури с. Маразліївка), що знаходиться за адресою: вул. Миру, 152 с. Маразліївка Білгород-Дністровський район Одеська область.  Графік роботи:  Понеділок – П’ятниця з 08.00 – 17.00 год. Обідня перерва з 13.00 – 14.00 год.

Маразліївська ОТГ отримала набори Lego для 1 класів Нової Української Школи.

Вже з 1 вересня 2018 року учні перших класів Маразліївської сільської ради навчатимуться за допомогою ігрових наборів Lego – «Шість цеглинок». Це набори, які допоможуть дітям з кожного навчального закладу Маразліївської ОТГ опановувати матеріал інтерактивно, цікаво та наочно. При цьому вчителі матимуть більше можливостей застосовувати пошукові методи навчання, стимулювати дітей до навчання у більшцікавий та належний для цієї вікової групи спосіб. Ці набори можна використовувати для інтегрованого навчання, літературного читання, занять з математики, пошукової проектної діяльності, ігор і фізкультхвилинок, як інструмент в роботі практичного психолога. І що дуже важливо – за допомогою цих наборів можна ефективно розвивати оперативну пам’ять дітей і не тільки….“ 05.07.2018 року голова Маразліївської сільської ради Чумак О.О. особисто отримав набори Lego в Департаменті освіти та науки Одеської ОДА та в найближчий час здійснить їхню передачу в навчальні заклади нашої громади.

Оголошення

Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчих органів Маразліївської сільської ради запрошує на роботу в навчальні заклади Маразліївської ОТГ вчителів початкових класів, хімії, біології, української мови та літератури, англійської мови, фізкультури, фізики, соціальних педагогів, музичного мистецтва та вчителів хореографії. Працевлаштування та забезпечення житлом гарантується. Для отримання більш детальнішої інформації звертатися за телефоном: 0966085038 (Гайцук Ірина Іванівна)