Консультації  з громадкістю

Консультації з громадкістю

Департамент освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації з 20 січня по 21 лютого 2022 року проводить електронні консультації з громадськістю стосовно стану виконання обласної програми розвитку освіти Одещини на 2018-2021 роки.

Увага! Анонс!

21 січня відбудеться «Година безбар’єрності» у Міністерстві освіти і науки У п’ятницю, 21 січня 2022 року, у Міністерстві освіти і науки відбудеться «Година безбар’єрності» – захід, спрямований на популяризацію філософії безбар’єрності серед працівників сфери освіти.

"Довідник безбар'єрності" заговорив українською жестовою мовою

Чому правильно говорити «люди старшого віку» замість «старенькі», «крісло колісне» замість «інвалідний візок», «людина з інвалідністю» замість «інвалід», пояснює наш «Довідник безбар’єрності» – перший у країні сайт-словник і посібник з нової етики спілкування без ярликів та стереотипних чи образливих термінів.