До уваги керівникам суб’єктів господарювання всіх форм власності

В період інтенсивного використання пестицидів на посівах сільськогосподарських культур виникає загроза отруєння бджіл пестицидами, або хімічного токсикозу, що є результатом грубих порушень правил і санітарних вимог застосування пестицидів як сільгоспвиробниками так і пасічниками, які розміщують пасіки на присадибних ділянках та тих, що прибувають на кочівлю з вуликами. Токсикози бджіл виражаються в ослабленні бджолосімей, зниженні їх продуктивності та масовій загибелі, що надає великих збитків бджолярам. Наголошую, що згідно « «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» « ДСанПіН 8.8.1.2.001-98» всі роботи по застосуванню пестицидів мають проводитись в ранкові до 10.00 год та вечірні після 18.00 год, винятком є прохолодні, похмурі дні з температурою повітря до +10 С.

Додаткові тимчасові режимні обмеження запроваджені в контрольованих прикордонних районах у межах території Одеського та Білгород – Дністровського районів Одеської області

Агенція регіонального розвитку Одеської області

Агенція регіонального розвитку Одеської області створена в листопаді 2020 року на виконання Закону України «Про засади державної регіональної політики» та Типового положення про агенцію регіонального розвитку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2016 року No 258.

Скажи чесно, ти як ?

Ти як? У межах ініціативи Олени Зеленської українцям розкажуть про важливість піклування про ментальне здоров’я.