Про необхідність сплати екологічного податку та отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами в межах Маразліївської  територіальної громади

Про необхідність сплати екологічного податку та отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами в межах Маразліївської територіальної громади

Відповідно до статті 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами можуть здійснюватися після отримання дозволу.

Платформа MRIYA – проєкт, створений для протидії російським окупантам в медіапросторі Відділ протидії кіберзлочинам в Київській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України на постійній основі здійснює роботу щодо інформаційної підтримки наших військових, а також протидії російським медіа – пропагандистам.

20 листопада - Всесвітній день дитини!

Вітаю дітей всієї планети, цікавих чомучок і улюблених всезнайок. Нехай щасливими будуть ясні дитячі очі, нехай вони завжди світяться радістю, здоровою цікавістю і щирим подивом. Нехай дитяча енергія і бажання все встигнути, заряджає всіх на світі. Нехай кожен малюк на землі, буде захищений і обласканий батьками.