Спрощена система оподаткування

Законом визначено порядок та умови повернення суб'єктів господарювання, які використовували спрощену систему з особливостями оподаткування на систему оподаткування, на якій такі платники податку перебували до обрання таких особливостей оподаткування.

Стосовно виявлення кадмію в авокадо з Перу!!!

Білгород-Дністровське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує про отримання інформаційного повідомлення системи RASFF від 04 серпня 2023 року                           № 2023.4661-fup3 стосовно виявлення кадмію в авокадо з Перу (виробник: Agro San Jacinto S.A.C.), що експортувалось з Польщі (оптовик: RK-Impex.PL SP.ZOO, Przemysl) до України (отримувач: ТОВ «Вподобайка», площа Десятого Квітня 1, к. 52, м. Одеса, 65009).

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ

Окремі роботодавці, бажаючи збагатитися за будь-яку ціну, свідомо ігнорують закони і, бажаючи уникнути зайвих, на їхню думку, витрат, видають працівникам заробітну плату в «конвертах». Цим вони не тільки обкрадають бюджет держави, але й позбавляють своїх найманих працівників гідного соціального захисту та належної пенсії. Відповідно до ст. 24 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" в страховий стаж для розрахунку пенсії зараховується період, впродовж якого особа підлягає обов'язковому пенсійному страхуванню і за який щомісячно сплачені страхові внески в сумі не менше мінімального страхового внеску. А якщо робітник зарплату отримує в «конверті», він офіційно вважається непрацюючим. Йому не зараховується страховий стаж, а відповідно він не буде одержувати пенсію за віком. Більше того, у нього немає гарантованого розміру заробітної плати та жодних соціальних гарантій, передбачених для працівника. Його також можуть звільнити в будь-який час без жодних компенсацій. Маючи дуже сумнівний виграш сьогодні – він однозначно програє у майбутньому.